: : Египет : : Шарм Эль Шейх : : Отели : : Siva Sharm Resort & Spa : : Отзыв 3979269 : : Туры

Отзыв на отель Siva Sharm Resort & Spa

Отзыв написал 08.02.2024.

Відпочивали з 2901 по 08.02.їДуже сподобався відпочинок,гарний комфортний готель з шикарними номерами з видом на море,море з рифами та гарними коралами з рибками. Харчування сподобалося ,але замало м'яса(можлив в зв'язку з тим що мало людей,криза). Дуже добрий персонал. Погда супер. По приїзду засилили відразу. Аеропорт дуже близько. Вулиця Сохо знаходиться близенько 15 хв.пішком. В готелі знаходиться Італьянський ресторан який можна один раз безкоштовно відвідати. Столова з видом на море. Величезний та красивий басейн на зеленій та гарній території. Кожен вечір якісь якісь розваги(танець живота,вогняне шоу,дискотеки,національні танці) Вайфай лише на одному барі. В готелі два бари,на пляжу чотири,зараз на пляжу працюють тільки два( бо мало людей). Таксі при готелю,не треба бігати шукати або визивати. Ще при готелю маються магазинчики з усім необхідним,крема ,сигарети,сувенири,одяг,взуття та навіть полуниця дешевша ніж в Старому городі. Спиртні напої тут місцеві, ми не вживали,але пиво добре. Мої батьки в цьому готелі відпочтвали п'ять разів.Готель дуже сподобався ,буде нагода ,приїду ще.Літак у нас був о 03.05 вночі,адміністратори готелю за незначну плату не відмовили нам залишитися до 20.00,хоча за правилами мають висилити о 12.00. Готель супер. РЕКОМЕНДУЮ. Відпочивали з 29.01 по 08.02.їДуже сподобався відпочинок,гарний комфортний готель з шикарними номерами з видом на море,море з рифами та гарними коралами з рибками. Харчування сподобалося ,але замало м'яса(можлив в зв'язку з тим що мало людей,криза). Дуже добрий персонал. Погда супер. По приїзду засилили відразу. Аеропорт дуже близько. Вулиця Сохо знаходиться близенько 15 хв.пішком. В готелі знаходиться Італьянський ресторан який можна один раз безкоштовно відвідати. Столова з видом на море. Величезний та красивий басейн на зеленій та гарній території. Кожен вечір якісь якісь розваги(танець живота,вогняне шоу,дискотеки,національні танці) Вайфай лише на одному барі. В готелі два бари,на пляжу чотири,зараз на пляжу працюють тільки два( бо мало людей). Таксі при готелю,не треба бігати шукати або визивати. Ще при готелю маються магазинчики з усім необхідним,крема ,сигарети,сувенири,одяг,взуття та навіть полуниця дешевша ніж в Старому городі. Спиртні напої тут місцеві, ми не вживали,але пиво добре. Мої батьки в цьому готелі відпочтвали п'ять разів.Готель дуже сподобався ,буде нагода ,приїду ще.Літак у нас був о 03.05 вночі,адміністратори готелю за незначну плату не відмовили нам залишитися до 20.00,хоча за правилами мають висилити о 12.00. Готель супер. РЕКОМЕНДУЮ.