: : Египет : : Хургада : : Отели : : Sunrise Garden Beach Resort & Spa : : Отзыв 3781476 : : Туры

Отзыв на отель Sunrise Garden Beach Resort & Spa 5* Hurghada

Отзыв написал 16.01.2023.

Ljetujem u Hurgadi prvi put i dosli smo u ovaj hotel po preporuci prijatelja i nismo se pokajali Vec planiramo da dodjemo i sledece leto. Zaista smo zadovoljni higijenom, sobama, hranom i uslugom. Animacioni tim nas je prijatno iznenadio i zajedno sa decom smo se uvek ludo zabavljali kako na plazi tako i uvece. Posebne pohvale i pozdrave zelimo uputiti Mo-u. U sklopu kompleksa imate nekoliko bazena, kako za odrasle tako i za decu, postoji i akvapark, dosta restorana za ljubitelje raznovrsne kuhinje, konkretno mi smo probali indijski restoran i mongolski. Zao nam je sto nismo otisli u jos neki ali jedva smo stigli da isprobamo hranu u sklopu hotela jer je zaista raznovrsna. Sve sto nismo stigli svakako ostavljamo za sledeci put. Sa prijateljicom i cerkom sam isla u spa koji nas je preporodio. Uzele smo paket u koji spada sauna, slana soba, scrub celog tela, djakuzi i za kraj masaza sat vremena. Preporucuju da se uradi ovaj tretman prvi ili drugi dan konkretno cokoladni scrub i od kokosa (oba spadaju u taj paket) kako biste pripremili kozu za jako sunce. U svakom slucaju mi smo prezadovoljni nasim prvim dolaskom i ne planiramo da menjamo hotel.