: : Турция : : Анталия : : Отели : : Swandor Topkapi Palace : : Отзыв 3716880 : : Туры

Отзыв на отель Swandor Topkapi Palace 5* (Свандор Топкапи Палас) Анталия Турция

Отзыв написал 27.04.2022.

Дуже сподобався готель Привітний та уважний персонал, завжди готові допомогти - роблять каву, чай, підносять до столику, навіть коли ти можеш зробити це сам. Різноманітна кухня, декілька ресторанів, міні-бар, кондитерська. У головному ресторані поділено на 2 зони - одна з гарячими стравами, інша - закуски, салати та солодощі. На фото - невелика частина зони з солодощами. Багато фруктів. Їжа смачна та свіжа. Завжди свіжа заварка для чаю. З голоду померти нереально - 24/7 працює як мінімум один із ресторанів або закусочних. Навіть у ночі.В номерах чисто, охайно, дуже зручна подушка (що для мене важливо) та матрац, мякенька ковдра. Вночі не шумно (можливо нам пощастило), сусідів не чули. Температура у номері була ідеальна. Одну ніч на вмикали кондиціонер на 15 хвилин.Є великий басейн, закритий басейн, дитячий та басейн, відокремлений від інших у затишному місці. Власний пляж, чистий пісок. Є душ, змити сіль після купання в морі. Величезна територія, є чим зайнятися у будь-який час доби.Це був дійсно якісний відпочинок.