: : Турция : : Алания : : Отели : : Palmeras Beach Ex Club Insula : : Отзыв 3697308 : : Туры

Отзыв на отель Палмерас Бич Турция

Отзыв написал 12.01.2022.

Не писала довго відгук, не люблю це робити, але для когось при виборі буде кориснимМи приїхали і через 2 дні у Туреччині зняли карантин (до того всі магазини і торгові ряди буди закриті), готель був наполовину загружений, оскільки росіі і європи не було , то заселяли Українці, Казахи,Турки , ціни були більше ніж прийнятні. Вічноп*яних і "відавших 5 звьозд" не було , скандалів теж.Номер- невеликий, але достаньо чистий, безкоштовний сейф, чиста ванна кімната, міні мила і т.д. є, рушники є, чисті. постіль чиста, невеликий балкон з кріслами і столикоМ, номер виходив на цетральний вхід, трохи чутно було автобуси які привозили людей, але це не проблема, вигляд чудовий (трохи моря, захід сонця ах, приватний сектор будиночків ) гарний вигляд.Басейн - великий, займає майже всю територію двору, вода була тепла, лежаків вистачало,поряд бар з напоями. Пляж- чудовий, мілка галька, без каменюк великих,і на березі багато лежаків і плюс пірс з лежаками. Був рятівник який весь час свистів коли були хвилі і хтось пробував свої сили далі запливти. Єдине перед очима великий пірс сусіднього готелю, заважає краєвиду з берега. на пірсі є чудовий бар з випивкою (без їжі).Ресторан- їжа нормальна, як скрізь, багато солодощів, фруктів в травні не було багато, моя любов то айран смачний, достатньо страв, Були шашлики, курка, інколи риба, ніхто не голодний був. Через карантин їжу видавали лише співробітники, і не жаліли порцій (нагадаю готель не повна загрузка).Є бар з морозивом- смачне морозиво в стаканчику, без обмежень,це дуже великий плюс.Дитяча кімната- залишали дитину на пів дня а ми ходили на ринок, всі займаються з дітками, малюють, співають, ввечері всім хто був в дитячій кімнаті на сцені вручали сертифікати)), чудові дитячі аніматори.Дитячий басейн і горки- є для менших дітей, а є горка на великому басейні, дитині і нам вистачало там покататись кілька разів.Аніматори- палмерачки )) веселі і задорні, є дартц, аква аеробіка, типу йоги заняття і зумба біля басейну..мммм, чудово танцювали)Бар біля басейну-скромний але напої без проблем, кава, ми не вживаєм алкоголь то брали безалкогольні коктейлі типу мохіто.Рецепція і інтернет- скромна, дуже скромна але привітний персонал, інтернет - то біда просто, потрібно карту купляти.Спа- брали масажі досить гарно роблять, хамам, ціни ще обговорювались оскільки початок сезону.Ну для нас було важливо що це в місті а не на відшибі. Поряд торговий центр з Waikiki, Colins, по одному дні в тиждень (забула який це день) є величезний ринок , там все є, і ціни різні, відкрили для себе таку штуку на базарі є палатки де на столі купа речей нових!! але не складені не сортовані а як на купу скидані, то там є ціни від 5 дол і до 15, прекрасні речі худі, куртки вітровки, футболки, трикотаж в основному, можна багато купити і ціни супер,нові речі!!.Їздили маршруткою 40 хв до Аланьї, ходили в фортецю, катались на фунікулері, пляж Клеопатри, просто гуляли набережною і вуличками,в мечеть заходили... це дуже мило і незабутньо, дуже привітні турки і приємно нам згадувати цю поїздку.Загалом це сімейний готель, це не лакшері а сімейний милий і спокійний готельчик, з привітним персоналом, який нам полюбився і ми знову хочемо повернутись)