: : Египет : : Хургада : : Отели : : Sunrise Crystal Bay Resort : : Отзыв 3689133 : : Туры

Отзыв на отель Sunrise Crystal Bay Resort Hurghada

Отзыв написал 22.11.2021.

Впевнено можу сказати, що це був найкращий досвід відпочинку в Єгипті!!Так приємно було втекти сюди від наших холодів.Сам готель знаходиться в 15 хвилинах від аеропорту та центру міста, до якого можна дістатися, як і таксі, так і місцевою маршруткою, і в 10 хвилинах пішки від торгового центру, також неподалік від готелю розташовано безліч магазинів з сувенірами. Отож за розташування, однозначно 5+.Заселення пройшло дуже швидко, зайняло у нас не більше 30хв., але напевно нам ще з часом приїзду пощастило)) Персонал на рецепшині дуже привітний і турботливий. Номер, нас також приємно порадував - чистий, затишний і просторий. В готелі є два пляжи:Основний пляж достатньо великий, але як і всюди щоб зайняти хороше місце потрібно приходити раніше. Вхід з пантеону, але присутня і полога лагуна, що ідеально для відпочинку з дітьми. Оазіс-другий пляж, вхід з дітьми заборонений, розрахований для пар, дуже цікава ідея, вперше таке зустріла. Харчування, як на мене відмінне, адже дійсно дуже різноманітне ( від різних видів м'яса до морепродуктів), безліч фруктів, свіжовижаті соки, морозиво, голодними точно не будете + до цього безліч алякарт ресторанів, які ви також можете відвідувати. А також хороший алкоголь на барі і велика різноманітність soft напоїв. Для тих хто любить більш активний відпочинок розважальна програма дуже хороша, як для дорослих, так і для дітей. ( були денні фітнес активності, танці, вечірні шоу, жива музика, міні диско для дітей, різні тематичні вечірки). Команда аніматорів весела і приємна в спілкуванні, не даюсь сумувати)) Також на території є спортзал з новим обладнанням та SPA ,чула від людей ,які відвідували, були дуже задоволені.Ну і в загальному ставлення всього персоналу дуже турботливе. Всі стараються, всюди ідеальна чистота, обслуговують так швидко, як можливо. Керівництво готелю також все пильно контролює. Дійсно лише позитивні емоції, і за це дуже Дякую!!!