: : Турция : : Сиде : : Отели : : Grand Seker Hotel : : Отзыв 3673867 : : Туры

Отзыв на отель Гранд Шекер 4* Сиде

Отзыв написал 15.10.2021.

Відпочивали сім'єю з двома дітками (1 та 3 роки) в вересні 2021 року Готель дуже сподобався. Територія, кухня, пляж, персонал, атмосфера - все просто на вищому рівні. Тепер по порядку:Прибули до готелю ми в 7-й ранку, на стійці реєстрації відразу заповнили анкету на поселення, отримали браслетики на руки і відправились на сніданок. В номер заселили нас близько 11-ї години. Номер: чистенький, просторий, все справне. Якісне прибирання в номері кожного дня. Кухня: ну це просто ВАУ. Дуже великий вибір страв на різні смаки, і варене, і смажене, і тушковане, і дієтичні страви, і для діток також був вибір. Територія: доглянута, зелена, велика, гарна, чисті великі басейни. Вільних лежаків біля басейнів було предостатньо в будь-який час. Розваги для діток: дитячий майданчик на території також чистенький, гірки та гойдалки безпечні, нічого ніде не зломане. Кожного вечора дитяча дискотека. Дітям дуже сподобалось. Дорослі також не будуть сумувати. Кожен вечір розважальна програма. Пляж: чистий, доглянутий, не далеко від готелю. Ходу - хвилин 7 розміреним кроком (два готеля і вже на морі))). Захід в море - пологий, ідеальний для дитини. Чистоту тут підтримують протягом усього дня. Лежаки також протягом усього дня можна було вибрати в будь-якому зручному для себе місці.Після виселення з готелю нас ще два рази погодували (виїзд у нас був після 19 години). Дуже порадувало, що голодними нас не відправили. Все просто супер було в цьому готелі. Навіть мій чоловік, якому все щось не так, і який завжди шукає якісь мінуси, сказав "навіть нема до чого придертись)) ""РЕКОМЕНДУЮ готель для відпочинку з дітками.