: : Турция : : Кемер : : Отели : : Selcukhan Hotel : : Отзыв 3654587 : : Туры

Отзыв на отель Сельчухан Отель 4* Кемер

Отзыв написал 13.09.2021.

Перед відпочинком начитались багато негативних відгуків у інших 5* готелях, тому і обрали цей, з найменшою їх кількістю Якщо коротко то готель повністю відповідає 4 зіркам, в багатьох моментах навіть кращий за 5*, з однаковою ціновою категорією. Загалом усе сподобалось, проте був момент з аля картом. Нас ніхто не попередив, що місць небагато, а записуватись потрібно в перший день відпочинку, бо потім буде все зайняте. Ну і про те, що можна замовляти їжу на ранок при дуже ранньому виїзді нас теж не попередили. Також, в основному в готелі відпочивають старші пари та сімї з дітьми, молодих людей дуже мало. Щодо послуг готелю. Взяли в перші дні масаж за 20 дол з одного. Якщо коротко, воно того не вартує. Обіцяли 1,5 години різних процедур, а насправді помасажували нас 20 хвилин і решта часу або були в сауні або лежали в зоні відпочинку та пили чай. Чай - єдине що сподобалось з цієї послуги. Порада: в морі до буйків не доторкайтесь, бо отримаєте опіки!!!!