: : Черногория : : Будва : : Отели : : Aquarius : : Отзыв 3654350 : : Туры

Отзыв на отель Aquarius 3* (Аквариус) Будва Черногория

Отзыв написал 13.09.2021.

Цей готель був уже третім з тих, які ми обирали Попередні 2 бронювання не підтвердили і виявилось, що так і на краще. Aquarius - чудовий готель. Дуже близько до моря - 7 хвилин. З балкону номеру навіть трохи було видно море. Сам номер досить просторий з хорошим ремонтом і меблями, кондиціонер справний, телевізор з HDMI - є. Wi-Fi в номері ловить чудово. Ванна кімната без сторонніх запахів. Поруч сумермакети: Voli (2 хв), Арома (3 хв) і риночок Zelena piazza (4 хв), зупинка автобусів на Светі Стефан, Бечічі, Петровац (7 хв). Персонал привітний, обслуговування номерів - на прохання. В ресторанчику на першому поверсі готелю загодовують так, що немає шансів лишитися голодним. Наше харчування було HB. На сніданок міні-шведський стіл + тарілка з яєшнею/омлетом, сирно-ковбасною нарізкою і овочами. На вечерю перше, друге на вибір між м'ясною і рибною стравою і десерт. Порції великі. Комплексні обіди по 6/7 євро (м'ясне/рибне), проте, ми їх не брали.