: : Турция : : Алания : : Отели : : Numa Bay Exclusive : : Отзыв 3623082 : : Туры

Отзыв на отель Алания Numa Bay Exclusive

Отзыв написал 21.07.2021.

Відпочивала в готелі в липні 2021 року Взагальному відпочинком задоволена.Є декілька моментів, які мені не сподобались:1. Не ввічливі працівники ( чоловіки) на рецепшині. 2,5 години з дитиною чекали, декому отразу давали номер, а декому казали прийдіть ще за 20хв іт.д.2. Одноманітна їжа. Сніданки і обіди були однакові протягом 7 днів.Вечері трохи відрізнялися.З м'яса в основному курка, індичка. Дитячого харчування як такого немає. Все, що їла дитина, це йогурти, картоплю фрі і фрукти, і це більшість дітей готелю це ж їли. 3. Анімації практично не видно. Ми в основному були на пляжі, то там анімація приходила тільки привітатися. Чоловік грав завжди волейбол, і то гру організ не анімація, а самі відпочиваючі. Думаю могли хоча б звичайну музику включити на пляжі, і хоча б щось організувати на пляжі, а то ми слухали музику з інших готелів.4. Тепер те, що сподобалось: готель новий, дуже красивий інтерєр, все дуже чисто і комфортно.Пляж нам сподобався, море чисте і дуже тепле. Оскільки відпочивали з дитиною то нам підійшло.Є ще пірс, чоловік ходив туди плавати.З лежаками ніби проблем, часто буває, що рушники стоять, лежаки зайняті, але ніхтотне приходить, але це не проблема готелю, це проблема людей, які займають місця і біля басейну , і на пляжі.Всі кафе на території, дуже стильні, все дуже чисто.Неоднозначне враження за відпочинок!!!