: : Турция : : Бодрум : : Отели : : Ayaz Aqua Beach : : Отзыв 3622943 : : Туры

Отзыв на отель Ayaz Aqua Beach Bodrum

Отзыв написал 21.07.2021.

Відпочивали з подругою 2906-9.07 2021 на фотках готель нормальний вибрали саме його оскільки з 4* в нього були найкращі відгукиЗ чистотою в них реальні проблеми нас два рази переселяли оскільки номера були засрані ппц, прибиральниці не прибирають тільки зайшли помахали віником і смердючою шматою і допобачення і десь колись поміняли рушник. В коридорах взагалі не прибирають сміття і плями від розливаної коли поки ми були так ніхто і не повитирав Окрема розмова про столову прибори брудні виделки і ножі не митті я з ними неоднаразово сварилася, турки які подають їжу стоять в брудних засмальцованих фартушках біля їжі..уявляю яка антисанітарія на кухні черги починаються за 10 хв до початку їжі неважливо чи це сніданок обід чи вечеря і людец в черзі по 40 людейякшо прийдете пізніше мало шо застанете з їжі їжі така собі їсти можна , з риби подавали смердючий смажений оселедець ...два роки назад відпочивала в 4* готелі у Мармарісі Ідеал Пікколо там подавали величезні стейки червоної риби , іншої риби, були мідіїкальмари і за такі самі грошідоречі ми тут за 10 ночей заплатили 515€ з кожного. Пляж маленький в 7 ранку ми приходили на пляж то було декілька вільних лежаків. +Сам готель рецепшт і басейни класні і і море захід хороший піщаний ну і близько до нічних клубів, барів і магазинів на цьому з плюсів все. Якшо чесно я не розумію чому тут такі високі оцінки і хто їх ставить якшо люди які вперше в житті вибрались з забитого села то для них казка, але якшо ви вже були закордоном то це пздц. Нехай буде скромна їжа але важливо аби була чистота огидно бачити коли дають тобі брудну таріку, прибори чи в брудну склянку наливають вино а ти постійно з ними сваришсяНе рекомендую цей готель ні друзям ні ворогам ..вирішуйте самі.