: : Турция : : Кемер : : Отели : : Club Palm Beach Hotel : : Отзыв 3622672 : : Туры

Отзыв на отель Кемер Club Palm Beach Hotel

Отзыв написал 20.07.2021.

Після цього божевільного року, так хотілось відпочити від всього МИ приїхали вранці десь о 8.00, нас відразу відправили на сніданок))ми спокійно поснідали, десь о 9.00 нам дали номер з видом на сусідній готель.Інтернет в 5 зірковому готелі платний, пляжні рушники по 10 доларів 1 шт. Пляж чистий, місця всім вистачало.Боже а який красивий схід сонця!!!!це неймовірно))кухня не дуже різноманітна, але їсти можна)))все свіже). Персонал привітний, люб'язний крім одного чоловіка - менеджера Хасана, який ходив і лякав людей своєю поведінкою,чомусь мені здається ,що його на роботу взяли випадково.Він звав мене на каву постійно, я йому відмовляла.А потім через 3 дні вмовлянь ,він змінив тактику і почав просто фиркати на мене...і щось бурмотати турецькою, я знайшла одне слово , що запам'ятала, в перекладачі і просто була в шоці!!!називав мене непристойним словом!в 5 зірковому готелі!я думала ,що кадри підбирають ретельно, але ні.Якби я не була інтилігентною людиною, я б відразу поскаржилась на нього , і стала б вимагати його звільнення з цієї посади.Але я не хотіла псувати відпустку ,тому просто намагалась його уникати.Так то готель сподобався!Плануємо наступного року також приїхати туди, але сподіваюсь того дивака там не буде)