: : Турция : : Кемер : : Отели : : Magic Sun : : Отзыв 3604829 : : Туры

Отзыв на отель Magic Sun

Отзыв написал 08.06.2021.

В першу чергу хочу подякувати за гарний відпочинок в Туреччині 4* готель Magic Sun Коли ми приїхали нас дуже привітно зустріли поселили в красивий номер з балкончиком. Бельдібі дуже красиве гірне містечко. Кругом гори безмежна красота а серед них і готель Magic Sun. Ви будете дуже задоволені поїздкою сюди. Харчування дуже смачне і різноманітне. Також роздають тут фрукти, морозиво, печуть піцу. Є безкоштовні і платні екскурсії. Якщо Ви скористаєтесь послугою і поїдете на екскурсію. Ви отримаєте стільки позитивних емоцій від подорожей. Бо там дійсно є що побачити. А ще хочу поділитись з Вами тим які привітні люди працюють в цьому готеліВони настільки поважають нас тому стараються викластись на всі 100%. Особливо хочу подякувати людям які робили для нас свято це аніматори готелю Алі, Раїса і Сердар. Щиро Вам дякую. Ви перлина цього готелю. Як би не Ви було б скучно а так Ви все зробили для того щоб ми були задоволені. Ви молодці. Хочете, знаєте і вмієте зробити так щоб відпочиваючим було комфортно, приємно. Ще раз щиро дякую за прекрасно проведений час. Дійсно було важко прощатись з Вами. І ці спогади залишуться назавжди. Тому хочу порекомендувати Вам відвідати готель Magic Sun який залишить Вам лише позитивні емоції і хороші спогади про відпочинок.