: : Египет : : Макади Бей : : Отели : : Tia Heights Makadi Bay Aqua Park : : Отзыв 3589553 : : Туры

Отзыв на отель Tia Heights Makadi Bay Aqua Park Makadi Bay

Отзыв написал 03.05.2021.

Щойно повернулись з готелю, дуже задоволені В готелі є все, що нам було потрібно: пісчаний пляж і пологий захід море, коралові рифи, класний аквапарк як для дорослих, так і для дітей, хороше харчування, привітний персонал.Обійшли берег Макаді вправо і вліво - це дійсно найкращий пляж! Останні дні стало вже жарко і водичка в морі просто супер! Брали варене яйце і дитина біля берега кормила різнокольорових дуже гарних рибок, задоволення масса! Поруч від сусіднього готелю є пірс, де можна поплавати з маскою.В нас був номер біля аквапарку, це друга лінія, але до моря пішки зовсім недалеко, аквапарк суперовий, є гірка, з якої на плюшці можна разом з’їхати всією сім‘єю! Години роботи 10-12, 14-16.Харчування в цьому готелі найрізноманітніше з тих, в яких ми були до цього (ми 4 раз в Єгипті), дуже смачні десерти.В готелі є аптека біля аквапарку, дійсно найкращі ціни в Макаді, купували ліки там, кажуть, що можна вивозити на одну людину 5 різних видів ліків по 2 упаковки кожних, ми взяли більше, проблем не було.Продавці сувенірів і т.п. в нашому готелі неприємні, дорого, ми купували все в сусідньому Jaz Makadi.З неприємного - це ЖАХЛИВИЙ ХАМ - гід від Анекс туру на ім‘я Гамрі! Не купуйте в нього екскурсії, хоч він і сплітає байки, що обов’язково маєте одну екскурсію в нього купити, погрожував, що якщо ми з дитиною не дослухаємо півторигодинну «лекцію» на зустрічі з гідом, то наші білети продадуть комусь іншому! Просто кошмар до чого дійшли!!! Дуже неприємний осад від тієї зустрічі!На пляжі є хлопець, звати «Мауглі», дуууже приємний, ми в нього брали екскурсію на квадроциклах, 2 години 20$, просто супер, дитині 5 років безкоштовно, дуже задоволені!Виліт назад був о 19:15, з готелю забрали о 15.30, браслети не зрізали, рушниками дозволили користуватись, номер здали о 12.40 по проханню.Ми б ще повернулись з радістю в цей готель!!!