: : Египет : : Шарм Эль Шейх : : Отели : : Sharming Inn Hotel : : Отзыв 3588412 : : Туры

Отзыв на отель Шарм эль Шейх Sharming Inn Hotel

Отзыв написал 28.04.2021.

Всі зірки даю за риф Відпочивали 15-23 квітня 2021р. Вартість 14 450 грн. за 2 дорослих+дитина 12р.Більше за цей готель платити не варто! Там далеко не 4*! Не розумію накручених відгуків на ТopHotelsНу ось, якщо Ви придбали дешевий тур в цей готель, готуйтеся, що все доведеться випрошувати-вибивати) ви ж гроші зекономили) Отже, КОРАЛОВИЙ РИФЄ два пляжі: 1й безкоштовний, куди возить автобус, та 2й платний 1дол.з людини, 5хв.пішки-раджу хоч раз сходити, класний. Пляжі для любителів снорклінгу - саме те. Риф - чудовий, живий. Риби валом, тільки трохи від людей відпливіть. Для малих дітей та старших людей - незручно. З безкоштовного пляжу раджу ввечері пройтися пішки до готелю (десь 30хв) по дорозі магазини, в т. ч. "Манго" , можна купити фруктів, бо в готелі майже не дають.А ТЕПЕР ГОТЕЛЬ ДУЖЕ брудно. Всюди. В номері, в їдальні...ГРОШІ КРАДУТЬ з номерів, ЧАСТО, багато в кого... здається прибиральникам не платять, а зарплату вони собі самі шукають, бо адміністація це прикриває, тому з ними нема про що говорити (втратите час, посканують картки-ключі і скажуть, що ніхто не заходив...в той час, як всі двері розкулупані) - ми викликали поліцію і аж після цього почалася якась розмова про вибачення у вигляді безкоштовного вайфаю. ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ ВИКЛИКАТИ ПОЛІЦІЮ.А зі смішного - вкрали ще навіть шнур від зарядки) Все цінне - в сейф! ВАЙФАЙ - 2дол/1день, 5дол/3дня,10дол/7днів на 1 людину, роздати не можна! Отже, купіть картку в аеропорту і морочте собі дупу, як ми.ЇЖАта норм там їжа, ще б тільки мили її перед приготуванням від піску і посуд дали ненадщерблений. Але пам'ятаємо, що зекономлені на турі гроші можна тратити на фрукти. В магазині "Манго" дуже крутий манговий сік 2дол/1л, 4дол/2л, наприклад)Бухло: любителі пива і вина - беріть з собою, не дають. Є всяке їх локальне. Узо там добре, хто таке любить. АНІМАЦІЯє, просто є і Слава Богу) не знаю, що ще про неї сказати...ПЕРСОНАЛзагалом хороші хлопці (на рецепції, водій автобуса, бармени). Тільки ті, що крадуть і адміністрація, яка те все криє - не хороші.ПРИБИРАННЯ Прибирали двічі за 8 днів. Раз - самі, другий раз, після крадіжки - ми просили, а потім ще мусіли сидіти над ними і дивитися, щоб знову ніц не вкрали. В тому готелі є покарання для тих, кого обікрали, на вибір: або відсутність прибирань, або пильнувати за персоналом, коли ті прибирають)) ВИСНОВОКЯкщо ви їдете в першу чергу НА МОРЕ до РИФУ, маєте обмежений бюджет і не знайшли кращого варіанту...принаймні знатимете, що вас очікує. Судячи з бази, здається тут колись був класний готель, шкода, що так зас*алиА відпочили ми класно, адже летіли снорклити.