: : Египет : : Макади Бей : : Отели : : Sunrise Select Royal Makadi Resort : : Отзыв 3572582 : : Туры

Отзыв на отель Макади Бей Sunrise Select Royal Makadi Resort

Отзыв написал 23.02.2021.

В цьому отелі класно ВСЕ!! Дуже рекомендую сім’ям з дітками, для них є ВСЕ!!! Море шикарне, анімація просто бомбезна, територія велика і дуууужжжеее чиста, а саме основне зелена і доглянута!!! Окремо хочу наголосити стосовно їжі, це неймовірно великий асортимент рибних страв, фруктів, солодощів... я відпочивала в отелях вищої категорії, але цей отель краще за інші, особливо в плані годування! Прекрасний СПА і ціна відповідна, ходила туди з задоволенням, прекрасна перукарня, масаж чудовий.... Аквапарк достатньо великий, на території є і аптека і магазинчики з необхідним, навіть хочу сказати, що не варто привозити з собою надувні круги, маски і т.п, оскільки там є ВСЕ і ціни такі самі як в Україні.. персонал чудовий, усміхнений, завжди відгукнуться на прохання відпочиваючих, є і морозиво і Піцца і бургери!! Басейни великі! Захід у море чудовий в для дорослих і для діток! Чудові ресторани А-ля карт.. Сніданки чудові .. фреші, круасани тепленькі... на пляжі є ВСЕ, музика на любий смак, розваги і постійно крута анімація!! Дякую за прекрасний відпочинок !!!!