: : Египет : : Макади Бей : : Отели : : Sunrise Select Royal Makadi Resort : : Отзыв 3571226 : : Туры

Отзыв на отель Sunrise Select Royal Makadi Resort 5* Makadi Bay

Отзыв написал 18.02.2021.

Готель знаходиться в бухті, і це великий плюс коли їдеш взимку, не зважаючи на прохолодні вечори подекуди, вдень завжди тепло і вода +23, анімація працює в повному режимі волейбол, водна аеробіка, зумба, водне поло, футбол, настільний теніс, йога і тд... і ввечері дитяча дискотека!!! В аквапарку басейн з підігрівом, тому велика частина дітей з батьками там зависають. В номері прибирають щоденно, вічливий персонал, в ресторані годують смачно і великий вибір страв, подекуди птати можуть поділити з вами сніданок якщо проавите🤣🤣🤣 але хвилюватися не потрібно, коли закривається ресторан відкривається пляжний бар, і там піца, картопля фрі, бургери - з голоду точно не помреш)) коктейлі звісно там також присутні, безліч алкогольних і без алкогольних для малечі, молочні та інші. Багато пишуть про погану воду і що від льоду в коктейль варто відмовитися, незнаю як в інших готелях справи обстоять, я завжди брала з льодом і нічого не сталося, враховуючи той факт, що не вперше в Санрайс відпочиваю! Аніматори то окрема тема, Карім звісно, незмінний він, як атрибут готелю, не уявляю, якщо наступного разу коли приїду його не зустріну. Усама і його син - просто не повторний Майкл Джексон, як він танцює🥰🥰 враховуюючи, що малому рочки три на вигляд, він неймовірний. Мамбо - він просто став товаришем, добра людина і неймовірно щирий, енергійний, найдобріший, мені бракне слів щоб описати цю людину,мій син згадує про нього щодня теплими словами. І до речі "ЖОВТА КОМАНДА ЧЕМПІОНИ" P.S. Карім вибач😄😄😄Ясін або "Кульбаба" - дуже позитивний аніматор, ми так хтіли постригти його шевелюрю і лишити оселедець, чомусь він відмовився🤔🤔🤔🤔🤔 сподівають шапка тобі буде у пригоді, яку тобі подарували)))))Мохаммед, та всі, всі інші аніматори не менш класні, просто часу на вистачить про всіх написати.Що змінилося з початком всесвітнього моразму коронавіруса:1) кількість гостей значно зменшилась.2) на шведському столі їжу тобі не дозволяють набирати самому, стоїть людина і ти кажеш, що хочеш. Ніби нічого, але!!!Коли в один день пр їхало пару десятків людей, і на вечері ти тупо стоїш ще в черзі, щоб тобі поклали салат або м'ясо (одна людина не встигає швидко обслужити велику кількість гостей і це зрозуміло) було, що пару разів набирала салати сама собі, бо нервова система не витримує поки кожен на карявій англійській донесе свою думку(((( Звісно це не щодня, пару разів було. 3)пляжні рушники змінюють в номері, приходить до вас людина після 17-ї год.,і замінює мокрі на свіжі. Більше нічого не змінилось, головне, піщаний пляж, пологий вхід у море, для дітей супер !!! Корали, кольорові рибки, черепахи, невеликі мурени, крилатки та риба камінь і ще багато цікавого буквально метрів 20 від берега. Двічі тут були, і хочу ще!!!!!!!!