: : Египет : : Хургада : : Отели : : Steigenberger Aqua Magic : : Отзыв 3564364 : : Туры

Отзыв на отель Штайгенбергер Аква Мэджик Хургада

Отзыв написал 13.01.2021.

Сімейний відпочинок на новий рікВідвідали з родиною (ми з дружиною та син 8 років)Steigenberger Aqua Magic на новий рік перебували тут з 26.12 по 05.01.21.Взагалі ,плануючи поїздку ми обрали інший готель але за кілька днів Анекстур повідомив що вони перестали співпрацювати з обраним готелем і дали на вибір кілька інших,серед яких ми зупинились на Steigenberger Aqua Magic. І не прогадали!!!Готель задовільнив нас у всіх відношеннях!Заселили нас зразу при заїзді о 10:00 ранку та врахували всі наші побажання.Кімната у нас була (5208) чиста,простора з виглядом на аквапарк.Прибирання проводилось регулярно,якісно(але чомусь не робили з полотенець звірят,хоча на чай залишали постійно) Територія-неперевершена- чисто,багато зелені,басейнів(більшість з яких підігрівалося)аквапарк,дитячий кораблик.Для дітей тут є все!!!Пляж- хоча готель знаходиться на другій лінії,шлях до моря не напрягав ,можна було проїхатись на шатлі або пройтись 5-8 хв. Милуючись прекрасно доглянутою територією пальмами та іншою рослинністю. Сам пляж чистий,завжди вистачало лежаків.також тут можна було перекусить смачною піцою та випити прохолодний напій.Харчування- кухня тут вище будь яких похвал!!!Кожного дня були морепродукти-краби,креветки,мідії,різноманітна риба,будь яка птиця,м’ясо (крім свинини). Випічка,десерти,фрукти все смачнюче!!!Соки всі пікетовані, Юпі бачив тільки в головному ресторані здалеку.Кожного дня меню мінялосьСпиртне- сподобалось вино і пиво(наливали виключно з ж.б.) більш міцніші напої- місцеві але також можна пити.Персонал- всі говорять на кількох мовах,привітливі,завжди готові прислужитися.Анімація- кожного вечора дитяча дискотека потім для дорослих якась програма.Окремо хочеться подякувать дівчатам аніматорам Юлі та Каті. Ці дві зажигалочки не давали скучати ні вдень ні ввечері. На новий рік була святкова вечеря ‚багато Шампанського та жива музика.На завершення хочу сказати-ми з родиною не вперше в Єгипті і завжди їздимо в різні готелі але в Steigenberger Aqua Magic ПОВЕРНЕМОСЬ ще ОБОВЯЗКОВО!!!