: : Египет : : Макади Бей : : Отели : : Sunrise Select Royal Makadi Resort : : Отзыв 3563647 : : Туры

Отзыв на отель Санрайз Роял Макади 5* Макади Бей

Отзыв написал 11.01.2021.

В Єгипті відпочиваємо не перший раз, кожного разу обирали інший готель Але цього разу ми нарешті знайшли «свій» готель! Завжди для відпочинку зимку нам радили Шарм, але цього разу вирішили все ж обрати готель в Хургаді, довго моніторила різні сайти, рейтинги... основними критеріями було затишна бухта та комфорт для дітей. Готель виявився навіть кращим ніж ми очікували, харчування, розваги, заселення все супер!!! Бухта дійсно супер для відпочинку в зимку, за 10 днів лише один день було вітряно. Вхід в море комфортний, глибина також комфортна і для дітей, і для дорослих. Басейн з гірками з підігрівом та комфортною глибиною. Окрема подяка анімаційній команді, всі молодці, не нав‘язливо і комфортно! Особливо хочу подякувати аніматору Мілі, вона просто супер, людина на своєму місці, донечка її обожнювала! Окремо хочу подякувати працівникам готелю, у донечки був день народження, так її вітали (тортиками) і зранку в номер, і ввечері в ресторані (з бубнами, барабанами та піснями), а потім ще й на міні диско. Дитячому щастю не було меж! Раджу всім, обов‘язково повернемося ще не один раз!