: : Турция : : Сиде : : Отели : : Port River Hotel Spa : : Отзыв 3539455 : : Туры

Отзыв на отель Сиде Port River Hotel Spa 5*

Отзыв написал 19.11.2020.

Відпочивали з друзями в жовтні 2020 року З аеропорту нас привезли у готель🚘. Заселили досить швидко. Номер готелю сподобався, кожного ранку нам змінювали полотенця та прибирали у номері🧹.Персонал ввічливий.😇На території готелю є великі басейни та гірки. Кожного дня видають чисті рушники на пляж. Про харчування: досить великий вибір їжі та напоїв, все смачне та свіже🍹🍲 До моря іти 5 хвилин.🚶‍♀️ На пляжі від готелю є бар і ресторан, їж і пий скільки завгодно🤤. Ну і звичайно, мої улюблені аніматори ЧИКО і РАМАЗАН🥰, без них відпочинок був би не таким чудовим. Протягом дня організовувася ігри в басейні🏐, теніс🏓, а у ввечері проводили караоке🎤,різноманітні конкурси, "Місс та Місстер готель"👑 та круті дискотеки🎧.Також дуже хороший дитячий аніматор ВЕРОНІКА, дітям із нею було дуже весело🥳. Загалом відпочинок дуже сподобався і запам'ятається нам надовго💙