: : Египет : : Хургада : : Отели : : Long Beach Resort Ex Hilton Long Beach : : Отзыв 3539127 : : Туры

Отзыв на отель Хилтон Лонг Бич Резорт 4* Хургада

Отзыв написал 16.11.2020.

З цікавістю їхала в готель Long Beach Resort Hurghada 4*, оскільки рекомендували цей готель з хорошої сторони.. Не одноразово буваючи в Хургаді, в різних готелях, мене таки вдалося здивувати.😊 Надзвичайно велика територія, пляж 1,5 км... Це дійсно круто! Море чудове, пляж чистий, ще мене здивувало надзвичайно великі басейни на території, і дуже гарно оформлений ландшафтний дизайн, дійсно видно що за територією дивляться.... Чесно кажучи мене вразила кухня, все дуже смачно і різноманітно... В номерах чисто та просторо, номер з виглядом на море мені сподобався.... Не одмінно хотіла б відмітити роботу аніматорів Бібо, Будєш, Наташа, Аліна, Крістана та Зіка, неймовірними талантами ,енергією та позитивним настроєм нас зарядили на всю відпустку, Ви молодці, завдяки вам відпочинок здається казкою... Дякуємо вам , ми неодмінно повернемося в цей готель де панує тепло та хороша атмосфера... Рекомендую цей готель всім🤗🤗🤗🤗