: : Египет : : Шарм Эль Шейх : : Отели : : Continental Plaza Beach & Aqua Park Resort : : Отзыв 3538797 : : Туры

Отзыв на отель Континенталь Плаза Бич Аквапарк 5* Шарм эль Шейх

Отзыв написал 13.11.2020.

Критерії, за якими ми обираємо готель для відпочинку в Шармі восени - це орієнтація отеля (захищеність від вітру), наявність живих рифів та можливості для інших видів спорту, окрім сноркелінгу Користуємося для цього Google maps та відзивами на різних туристичних сервісах. Колись відпочивали в Sharm Plaza та плавали повз пляжу Continental (в 2016 він був закритий). Широкий піщаний пляж, пологий захід, глибокий залив, а отже спокійне море. Поряд красиві рифи. Цього року путівки викупили буквально за чотири дні до вильоту, через незрозумілий стан із карантином та необхідністю мати свіжі тести на коронавірус. Хотіли летіти в понеділок в інший готель, але в літаку вже не було місця, тому прийшлося летіти в середу. Оскільки тести ми ще не здавали, вирішили брати найдешевший варіант (щоб втратити не дуже багато, якщо тест буде позитивним). На наш подив, одним з самих дешевих на тот момент виявився Continental. Ще більше здивував поганий рейтинг на tophotels, оскільки це не збігалося із нашими враженнями від 2016. Ми вирішили ризикнути, оскільки він відповідав означеним вище критеріям, і ми не iпошкодували! Величезна територія, цікава архітектура, чистий пляж одного рівня. Звісно, це економ-варіант, але це було зрозуміло по ціні путівки (із страховками і тестами приблизно 600$) Завантаження готелю навіть на вихідних - не більше 30%, тому місця і їжі вистачає на всіх. Попросили номер після реновації із прямим видом на море. Чистий, досить великий із відносно новою сантехнікою і ТВ, який ми майже не вмикали) Можна багато ще чого написати, але головне: не сподівайтеся на обслуговування рівня Stella di Mare, якщо купляєте путівки за 600$ і не будете розчаровані) посміхайтеся, не забувайте про бакшиш, кажіть частіше Шукран та Салям і буде вам щастя (в Єгипті-так точно)!