: : Египет : : Макади Бей : : Отели : : Stella Di Mare Makadi Beach Resort : : Отзыв 3538477 : : Туры

Отзыв на отель Стелла Макади Бич 5* Макади Бей

Отзыв написал 10.11.2020.

Готель Stella di Mare нам порекомендували друзі, які відпочивали тут декілька місяців тому Хоч ми і знали, що готель мусить бути хороший, ми були враженні з перших хвилин перебування в ньому: ввічливий персонал люб’язно нас зустрів та відповів на всі питання, які нас цікавили, чистота в номері просто на 10 з 10, а територія чиста, гарно оформлена з великою кількістю зелені.Видно, що персонал вкладає всі сили, аби гості відчували себе неймовірно!Дуже комфортні номери, є все необхідне з техніки та засобів гігієни, а людям, які звикли бути постійно на зв’язку надається послуга Інтернет в номері.Окремої уваги заслуговує кухня: вона тут надто смачна і різноманітна! А офіціанти дуже приємні та чуйні, старались угодити всім і кожному!Розваги, які аніматори влаштовували з самого ранку до вечора, не давали нам засумувати, дійсно гарно продумана і скомпонована програма!Ну і звичайно море: воно тут неймовірне!І дуже зручно розташували ресторан на самому березі: завжди мали змогу щось попоїсти) Єдине, що для тих, хто полюбляє дайвінг і різні водні розваги, потрібно трохи пройтись, адже захід у море дуже пологий.Загалом враження тільки приємні! Дякуємо за гарний відпочинок!