: : Турция : : Бодрум : : Отели : : Delmare Boutique Hotel : : Отзыв 3508320 : : Туры

Отзыв на отель Delmare Boutique Hotel 4* (Делмаре Бутик Отель) Бодрум Турция

Отзыв написал 26.03.2020.

Доброго дня всім Хочу розказати про цей жахливий готель без сервісу! Летіли а/к МАУ зі Львова 14.09. Політ чудовий. Туроператор КОМПАС дуже хитрий!!! Люди які летіли в такі готелі як:LA BLANCHE,CRYSTAL(а це круті готелі) селили в цей жах!Готель без сервісу! На рнсепшині одні турки!!!Номер гарний та великий але перекреслило те що телевізор не працював!!!!Дехто вже сам ремонтував!!Харчування НІЯКЕ І ЖАХЛИВЕ. З м'яса одна курка і це 4*?????Готель без анімації. З дітьми ну ніяк!!!Басейн грязний!Море це просто жах! У морі мусор і будівельні матеріали!!!!! Моя дитина поранила ногу гострим ножем у морі!!!! При вході у море!!!Готель знаходиться у бухті Гумбет! На вулицях свавілля!Рекомендую активній молоді! У море можна входити з пірсу!Краще доплатити і поїхати у сусідній готель Parkim Ayaz! Пляж цього готель на фото.У море впадає грязна ріка з відходами. У лоббі є бар але він закинутий!!!!! Ресторан на відкритому небі якщо дощ то будете ГОЛОДНИМИ!!! Готель спасає те що є хоть трохи зелені і є гамаки а все інше😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢