: : Египет : : Хургада : : Отели : : Royal Lagoon Aqua Park Resort Ex Premium Blue Lagoon : : Отзыв 3375363 : : Туры

Отзыв на отель Royal Lagoon Aqua Park Resort Ex Premium Blue Lagoon Hurghada

вылет 23 февраля

Отзыв написал 04.12.2019.

Відпочивала з подругою в цьому готелі який обрали через тур-агенцію через пару днів до вильоту подивились на інстаграм сторінку і трошки розчарувалисьАле приїхавши на місце враження змінились в позитивну сторону.Готель знаходиться в кількох хвилинах їзди від аеропорту що дуже зручно.Одразу по приїзду не завершивши до кінця реєстрацію нас відправили на вечерю,повечерявши швидко доправили до нашого номеру(за це великий респект).І так персонал надзвичайно привітний усміхнений та готовий допомогти,територія чистенька,акуратна є три басейни один з яких з підігрівом(шкода працює лише до 5).Ресторан:досить різноманітна смачна їжа, окреме дякую офіціантам які дбали про наш комфорт і залишалися усміхненими не зважаючи на нелегку роботу.Пляж:завжди були вільні шезлонги та грала приємна музика ,була можливість взяти собі легкий перекус.Анімаційна команда не дасть вам нудьгувати танці,караоке,цікаві різноманітні шоу,волейбол,теніс,йога,аквааеробіка,супровід до нічних клубів Хургади по вашому бажанні це насправді робить великий вплив на загальне враження.Величезне дякую Ви справді круті і креативні.Загалом це місце в яке хочеться повернутися на що я дуже надіюся.Це був ідеальний відпочинок)

Туры в Royal Lagoon Aqua Park Resort Ex Premium Blue Lagoon Hurghada, вылет из г.Москва

23.02.2020
Standard

Расширенный поиск тура в Royal Lagoon Aqua Park Resort Ex Premium Blue Lagoon Hurghada>>>