: : Египет : : Шарм Эль Шейх : : Отели : : Sultan Gardens Resort : : Отзыв 3375188 : : Туры

Отзыв на отель Султан Гарденс Резорт Египет

вылет 23 февраля

Отзыв написал 04.12.2019.

Відпочиваємо в цьому готелі вдруге Перший раз відпочивали в листопаді 2017 року. Тоді були приємно вражені готелем, його територією, місцем знаходження, ріфом, обслуговуванням. Мали за метою - повернутися вдруге. І от, другий відпочинок в цьому готелі, вже позаду. І приємних вражень від нього стало більше. За ці два роки готель став ще краще. Викладу детальніше:1. Заселення. На мій погляд було миттєве. Але слід врахувати, що ми прибули о другій дня і були одні. 2. Номери. Нас заселили в номер на першій лінії після реновації. Минулого разу в нас був сімейний номер, також після реновації. 3. Прибирання. Без питань. Завжди чисто. За необхідністю виконували любу забаганку - змінювали халат, несли праску та дошку. Привітливо переконувалися чи виконали мої вимоги. 4. Харчування. На любий смак. Щодня були риба, м`ясо (курка, яловичина). Баранина, качка, креветки та елітна риба - не щодня. Порадувала постійна наявність блюд для людей з проблемами жкт. 5. Обслуговування у всіх ресторанах на висоті. Персонал Завжди з посмішкою і уважні та швидкі. 6. Особливу увагу хочу привернути до дитячого клубу та дитячої анімації. Це - супер!!! Клуб працював з 10-20 години з обідом та вечерею для дітей. Мій син прокидався щодня з бажанням йти до клубу. Футбольне поле, баскетбольний майданчик, міні гольф та інші заходи і розваги, які організовувалися аніматорами: Дариною, Альоною, Еллі, Мартою не могли залишити його бути безучастними до них. Дівчата - молодці!!! Добре знають свою справу. Дуже їм дякую за гарно проведений час моїм сином (Давідом). Також дякую аніматору Димитру за організацію відпочинку дітей на пляжі. Дартс і футбол - це супер!!! (Привіт від Рональдо). Взагалі дуже приємні враження. За другий відпочинок нам було надано багато привілеїв: можливість користуватися лаунж зоною з фрешами, гарною кавою та іншими смаколиками, можливістю продовження безкоштовно номеру до 14 замість 12 години, 30 відсоткову знижку при самостійному бронюванні номеру в готелі та багато іншого.

Туры в Султан Гарденс Резорт Египет, вылет из г.Москва

23.02.2020