: : Египет : : Шарм Эль Шейх : : Отели : : Island View Resort Sharm El Sheikh : : Отзыв 3375091 : : Туры

Отзыв на отель Island View Resort Sharm El Sheikh 5* (Айленд Вью)

Отзыв написал 04.12.2019.

Ми туристи з Рівного Оскільк взагалі в Єгипет подорожували вперше, відгук буде СУБ"ЄКТИВНИМ-немаємо з чим порівняти.Попросили наше туристичне агенство (представників Анекс) підібрати бюджетний тур, але щоб залишити гарні враження. Звичайно, на нашу сім"ю-3 дорослих і 1 дитина з бюджетом в 1600 дол. багато не запропонуєш, бо вимога була 5*.Звичайно начитавшись негативних відгуків мали сумніви. Але завжди живемо по-принципу, скільки людей-стільки думок. Взявши хороший настрій полетіли. І так по порядку:1) В аеропорту попалися на 10 дол. за "заповнення анкети". Але нам такий досвід потрібен був, бо назад уже чітко знали що заповнити таку річ просто. Нас зустріли представники Анекс туру. До готелю іхати дуже близько.2)Заселення відбувалося о 22 год. Персонал(наголошую) привітний. Відразу залишили на вечерю, що нас дуже порадувало з дороги. Потім відвзли в номер-630.3)Номер. Чесно скажу, ми на те розраховували, оскільки іхали в Єгипет в першу чергу за морем. Так зношений номерний фонд. Але, все працююче, рушники білосніжні, постельна білизна теж.кондиціонер робочий.Трішки шумний. Були проблеми з косметикою. Приносили нещодня. Хоча по дзвінку на рецепшн, це питання можна було б врегулювати. Воду доставляли регулярно. час від часу телефонували і запитували чи все ок. Можна поставити тверду 4.4) Іжа. Різноманітна. Смачна.Скажу так, всьому потрібно знати міру. Дивувалися туристам, які з неповагою відносяться до іжі взагалі-набираючи гори в тарілки, просто залишали це на них, чуть скуштувавши. Тому що "очі з"іли б все". Випічка вражає.Так, як зауважувалося в коментарях, дуже багато людей в столовій, оскільки з аналогічного готелю 4* відпочиваючі харчуються тут. І це створює атмосферу хаосу. Але персонал, який постійно слідкує за чистотою, і розміщенням людей, роблять свою справу на 5. При цьому всому ми ніколи не залишилися без столика чи чистих приборів. Я Вам скажу так, дійсно як згадувалося, посмішка, привітне ставлення, людяність по відношенню до персоналу робили свою справу. Алкоголь-не рекомендую категорично. Привозили з собою, тим і тішили себе.5) І наостанок море....Слів просто бракує.Вау.Це те, ради чого варто приїхати саме в цей готель. Так, пишуть за лежаки, за багато відпочиваючих. Знову ж, повторюся, лежаки були, по всьому пляжі можна було знайти де розміститися (причому нас 4 чол. і приходили ми не в саму рань), місця на понтонах вистачало, про що теж згадувалуся. Підводний світ вражає. Іжа після обіду на пляжі супер. Пиво-в одноразових 100 гр.стаканчиках, скажу так-собі.Але ми іхали не за цим Враження від моря незабутні. І ще раз, повторюся ще раз. Бачила угрюмих людей, які самі собі створювали проблеми, і веселих, яким погода, море, створювали атмосферу.6) Екскурсіі. Так, брали. І задоволені. Все чітко і класно. Занурювання з аквалангом на яхті-супер. Подорож по місту-цікаво.Дуже хороший гід, яка проводила дану екскурсію.Та й взагалі, ми були налаштовані на витрати по екскурсіях, так як любимо такі речі. І площа Сохо, яка в декількох метрах від готелю-це щось неймовірне. З колоритними лавочками, привітними по-своєму продавцями. Гуляли майже щовечора.

Туры в Island View Resort Sharm El Sheikh 5* (Айленд Вью), вылет из г.Москва

Расширенный поиск тура в Island View Resort Sharm El Sheikh 5* (Айленд Вью)>>>