: : Египет : : Хургада : : Отели : : Zahabia Village & Beach : : Отзыв 3373837 : : Туры

Отзыв на отель Захабия Виладж 3*+ Хургада

вылет 23 февраля

Отзыв написал 03.12.2019.

Цього року в друге на рік, а взагалі в четвертий раз, відвідав улюблений готель І, як завжди, враження найкращі. Захабія зустріла привітно, як давнього друга. Номер дали в сьомому корпусі, з видом на море. При чому безкоштовно. Холодильник не вимикавсь, коли витягуєш картку. По телевізору українських каналів не було. Тільки пара кацапських. Але ми приїхали на море, тому це не було проблемою. Гаряча вода була завжди. І саме гаряча, а не тепленька. Шампуні та мило поповнювали регулярно. Постільну білизну міняли рази три за тиждень. Рушники – щоденно. Їжа залишилась на тому ж рівні. Невеличка черга виникала тільки за омлетом на сніданок. Але я вважаю, що постояти 5 хвилин це не велика проблема. Фруктів завжди два види. Диня, фініки, гуава, апельсини. М’яса та риби вдосталь що дня. Яловичина, курка, кілька разів було барбікю. З’явився смачний фалафель. На пляжі з’явився тук-тук. Возить безкоштовно всіх бажаючих. Ми ходили пішки щоб «розтруситись» після сніданку та нагуляти апетит перед обідом. А один білорус навіть привіз з собою невеличкий велосипед.)) Контингент відпочиваючих переважно складавсь з українців, білорусів та литовців. Було кілька сімей з Польщі. Ложкою дьогтю стала анімація. Їх команда складається зі схожого на волохату мавпу діджея, який ходив у линялий кофтині з написом «рюзьге», та невиразного вигляду кобіти. Ця парочка десь о 11 годині починала звати всіх на «зарядку». Як що вдавалось назбирати п’ять, шість осіб, то біля снек-бару проводилась коротка руханка. Подальша анімація зводилась до програвання на старому рипучому обладнанні однієї й тієї ж музичної збірки. Ввечері проводилась дитяча дискотека на якій ця кобіта з дітьми імітувала рухи з давно забутої передачі «телепузики». Для дорослих один раз була пародія на фаєр-шоу. Решту днів були так звані дискотеки. Тобто на тому ж самому музобладнанні крутили ту ж саму музику що і в день. В порівнянні з Айманом – просто ні про що. З погодою нам пощастило. Тільки в останній день був вітер. Риб на рифі, як на мій погляд, поменшало. Але я порівнюю з моїм першим візитом, а він був в середині літа. Може причина саме в цьому. Корал залишився таким само гарним. Знайомий хвалився, що бачив навіть невеличку акулу. Також біля першої драбини одного разу помітили рибу камінь. Тому коралки обов’язкові. Продавці на пляжі лишились ті ж самі. Асортимент у Марка ніякий. Масла у Еміля лишились на тому ж рівні. Їздили на екскурсію до Луксору. Хоч я там вже був, але величність споруд заворожує. Тури брав у вже доброго мого знайомого гіда. Ім’я його тут на пишу, бо Топхотелс блокує як рекламу. Кому цікаво – дам контакти в «лічку». Ціни на 5-10 доларів нижчі ніж у розрекламованих гідів. Наприклад Луксор - $37.

Туры в Захабия Виладж 3*+ Хургада, вылет из г.Москва

23.02.2020