: : Египет : : Хургада : : Отели : : Movie Gate Hurghada : : Отзыв 2703252 : : Туры

Отзыв на отель Хургада Movie Gate Hurghada

вылет 05 апреля

Отзыв написал 14.03.2018.

Відпочивали з дітьми в цьому готелі на початку березня Дуже привітний персонал, не дають скучати, але й не надоїдають! Все в міру. Приїхали в вечір заселили швидко! Дуже багато німців але й російську мову знають. В номерах ремонт трохи старий, але ми на то не акцентували уваги, ми ж приїхали на море! (Але з іншої сторони в номерах ремонт йде повним ходом).прибирали кожен день, воду в бутилках кожен день лишали, то її було достатньо. Харчування різноманітне, голодним ніхто не буде, дуже класні десерти, випічка. Їжі достатньо, м`ясо на грилі, овочі, риба... на пляжі є ресторан, щоб в обід не йти в головний можна поїсти там. Випивка тоже всюда є, соки(розбавленні) газовані напої, пиво, вина, чай, кава, гарячий шоколад! Фруктів різноманітність бажала б кращого, але й того достатньо банани, апельсини, мандарини, фініки деколи яблука, гуава, полуниця. Басени 2 підігрівалися, один з них дитячий це плюс. Інші холоднуваті. Горки працювали згідно графіку, дітям тут рай, навіть на море не дуже хотіли йти. Море. Часті відпливи, є невеликі корали, та запливають великі риби, є краби. З дітьми тут саме то. Але й є потон для тих хто любить повпливати. Анімація. Дуже вдячні дитячому аніматору Альоні, виконувала свою роботу на всі 100%, донька її дуже полюбила. Була вечірня дитяча дискотека, грали міні гольф, футбол, волейбол, та багато ігор. Взагальному дочці сподобалось. Були й аніматори для дорослих. Інтернет. Тут трохи були проблеми. В номері платний, а в холі був, але дуже поганий, но вдавалось раз в день відправити повідомлення рідним. Дуже гарна територія, озеленена, прибирають гарно, багато квітів. Взагальному нам сподобалось, атмосфера як вдома, ставлення до тебе як до бажаного гостя!

Туры в Хургада Movie Gate Hurghada, вылет из г.Москва

05.04.2019