: : Египет : : Шарм эль Шейх : : Sunrise Diamond Beach Resort 5* (Санрайз Даймонд Бич) : : Отзыв 2344441 : : Туры

Отзыв на отель Sunrise Diamond Beach Resort 5* (Санрайз Даймонд Бич)

Отзыв написал 10.10.2016.

Тільки повернулись і зразу б хотілось поділитись враженнями про відпустку Територія шикарна , велика є де ввечері пройтись.Дуже багато зелені та квітів.Дуже охайна. Персонал дуже привітний , завжди посміхаються та прийдуть на допомогу. Номер дістався нам хороший.Кожний день прибирали. Їжа не залишишся голодним.Фрукти ( банани з шоколадом , гранати , дині ,апельсини) Різноманітні салатики , великий вибір овочів та м'яса . Розважальна програма організована на всі сто.Аніматори працюють дуже злагоджено.Вони всі різні.Івета працює з дітками.Доречі дуже хороший міні клуб.Кожний день дискотека для діток.Денна програма дуже насичена є зарядка ,йога ,танці ,вотер поло і дуже багато всього.Юля ,Сергій ,Мамаду ,Хіма ,Ріо ,Сіф,Свєта стали для нас справжніми друзями.Скучаємо за вами дуже! Пінна вечірка просто супер .Також сподобались шоу з участю аніматорів.Комеді шоу просто бомба! Бармени дуже веселі ! Махмуд (молодєц) Наш улюблений! Дуже веселий хлопець! Ми приїдемо ще раз і рекомендуємо цей готель так для сімейного так і для відпочинку з друзями!Єдине що рекомендую,зробити легкий ремонт номерів

Расширенный поиск тура в Sunrise Diamond Beach Resort 5* (Санрайз Даймонд Бич)>>>