: : Египет : : Шарм эль Шейх : : Sunrise Diamond Beach Resort 5* (Санрайз Даймонд Бич) Шарм эль Шейх Египет : : Отзыв 2343420 : : Туры

Отзыв на отель Sunrise Diamond Beach Resort 5* (Санрайз Даймонд Бич) Шарм эль Шейх Египет

Отзыв написал 08.10.2016.

Дуже класно провели відпустку у Санрайз ДаймондДуже добре зустріли нас на рецепції.Зразу видно висококваліфікований персонал.Завжди посміхаються .Ось тому у Санрайзі відчуєте себе як вдома! Величезна територія з трьома басейнами та аквапарком.Багато зелені.За цим видно зразу доглядать. Номер дістався хороший.Не зовсім новий , але прибирали кожний день. Напої та кухня.Залишились задоволені.В Єгипті не перший раз тому знали чого чекати.В порівнянні з іншими готелями ,де ми відпочивали досить непогано.Не залишишся голодним. Розміщення. Готель знаходиться в дуже хорошому місці недалеко від Наама Бей.Ми їздили туди дуже сподобалось. Вечірня програма дуже сподобалась. Кожний день різні шоу ,найголовніше ,що цікаві.Найбільше спдобалась пінна вечірка та фаєр шоу. Денна програма також дуже насичена.Я кожний день грав в вотерполо , а так є зарядка,йога ,танці ,дартс ,аквааеробіка.Тут працюють великі професіонали.Хочеться виділити анімаційну команду.Вони дуже стараються і дуже віддаються роботі. Дуже хочемо повернутись! Всім рекомендуємо!

Расширенный поиск тура в Sunrise Diamond Beach Resort 5* (Санрайз Даймонд Бич) Шарм эль Шейх Египет>>>