: : Турция : : Кемер : : Kilikya Resort Camyuva Ex. Elize Beach Resort 5* Kemer : : Отзыв 2332026 : : Туры

Отзыв на отель Kilikya Resort Camyuva Ex. Elize Beach Resort 5* Kemer

Отзыв написал 17.09.2016.

Не буду ходити і розказувати де ми з жінкою відпочивали до цього отелю, але стаж відпочинку досить великий більше 15 роківТому як людина яка привикла до порядку по порядку і почну. 1)заселення:без питань пересилили з номера 1117 в якому не було чим дихати в номер 1206 без лишніх доларів.Спасибі. 2)Рекомандація менеджерам отелю наберіть людей які розмовляють англійською мовою, а не потрішки з кожної мови. 3) Шановні якщо Ви це називаєте прибиранням номерів тоді я не знаю за які гроші Вам дали 5 зірок!!! 4) Про порядок на пляжі теж можна багато писати, але його там теж не було, рідко появлявся рятівник який вішав прапорець і гордо з татуюванням на руці йшов на дитячий басейн.Шезлонги ніхто ніколи не складав, столики ніколи ніхто не протирав , недопалків на пляжі теж багато. 5) Посуда в ресторані : треба було теж дивитись щоб не взяти грязну тарілку або склянку--- Цеж 5 зірок . Про куркову дієту пропустимо.Але морозиво дітям треба на мій погляд давати цілий день а не на ніч . 6) Анімація : це повна її відсутність можливо в отеля на неї не хватало коштів бо це СМІХ. 7)Початок турецького свята Курбан Байран .Надання переваги гостям з Туречинни перед іншими трішки не гарно з боку всього персонала Вашого 5 зіркового отелю. Пораджу Вам поміняти ставлення до туристів якщо хочете щоб вони до Вас їхали.Складні часи зараз у всіх але рівень потрібно тримати .Дякую.

Туры в Kilikya Resort Camyuva Ex. Elize Beach Resort 5* Kemer, вылет из г.Москва

Расширенный поиск тура в Kilikya Resort Camyuva Ex. Elize Beach Resort 5* Kemer>>>