: : Турция : : Алания : : The Lumos Deluxe Resort Hotel Spa 5* (Лимос Делюкс) Алания Турция : : Отзыв 2324440 : : Туры

Отзыв на отель The Lumos Deluxe Resort Hotel Spa 5* (Лимос Делюкс) Алания Турция

вылет 13 мая

Отзыв написал 24.07.2016.

Привіт з Івано-ФранківськаЦе був не перевершенний тиждень нашого відпочинку!Відпочивали в Туреччині в друге,але цей відпочинок був не забутнім!Готель новий і наскільки гарний що важко описати словами,все неймовірно сподобалося.Готель працює на ультра все включено і це справді так,за виключенням спа,перукарні,екскурсій,няні,фотографа.В номерах прибирали щодня,їжа дуже смачна і дуже різноманітна.Були і креветки і лосось,м'ясо різне,випічка,фрукти,овочі,ну все ідеально!Просто на любого гурмана!Біля басейну і на морі не можливо залишитися голодному,повсюди годують,наливають,морозиво їхнє нам дуже сподобалося ,роздавали з 15:00 до 16:00біля басейну і на пляжі також!Персонал дуже привітний всі без виключення,а колектив аніматорів то взагалі суперові хлопці і дівчата,завжди піднімали настрій своїми жартами і розвагами.Команда аніматорів кожен вечір проводили чудові вечори,була турецька ніч,вогняне шоу,вгадай мелодію,дитяче міні диско,і ще богато всього.Море було трошки далі тому,що друга лінія,але це зовсім нам не заважало,принаймі могли трошечки пройтись.Є власний пірс на пляжі,лежаків завжди вистачало так як більшість людей проводять час біля басейна,море чисте як небо ,лиш один маленький мінус біля берега одразу скали тому плавали тільки з пірса.Краса неймовірна!Море а навкруги гори і прекрасні краєвиди,ще один плюс вечором не має такої страшної жари,а навпаки свіжість повітря,нас це дуже дивувало!Басейн з водними гірками чудовий-діти просто з нього не вилазили!Не побачили ми мінусів готелю,тому що чисто,затишно і повсюди привітний і усміхнений персонал, всі дуже стараються,там люблять Українців і це не може не радувати!Привіт ще раз усій команді аніматорів від Наді і Міши з Івано-Франківська!Ми обов'язково повернемося до вас!;)Скучаємо!До зустрічі!!!;)Дякуємо щиро за такі хороші емоції і море позитиву!

13.05.2018
Standard land side
Ультра все включено

Расширенный поиск тура в The Lumos Deluxe Resort Hotel Spa 5* (Лимос Делюкс) Алания Турция>>>