: : Турция : : Алания : : Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре) : : Отзыв 2321861 : : Туры

Отзыв на отель Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре)

вылет 19 мая

Отзыв написал 03.09.2016.

Віддихали в Club Mare 2608.2016-02.09.2016. Готель не 4+ а 3 *. Посуд грязний, їда одноманітна, м'яса не дають, тільки курятина і соєві котлетки. Але анімація в готелі СУПЕР!!! Юсуф з Тімуром кожного вечора проводили шоу програми різні, вдень водну аеробіку, пляжний волейбол, водне поло... і самі вони як люди дуже приємні і веселі)) Але ми приїхали не в готелі лежати, а хотіли і саму Туреччину подивитися. І за цим ми звернулися до Давида ( знайти його легко: коли виходите з воріт готелю повертаєте на ліво і зразу ж біля переходу продаються тури, запитайте Давида) дуже вдячні йому. Зекономили десь 70 $, бо брали в нього а не в готелі в гіда.Їхали на хаммам, на джипах об'їздили Аланію, і їхали на Pamukkale. І ще ми брали в нього велосипеди, це дуже круто там поїздити по нобережній по базарчику... порада беріть багажні сумки побільше, бо їздили в центр Аланії на базар, там не реально не купити щось. Накупили багато солодкого, чаї, рушники, і ще багато всякого))) головне сильно торгуватися. Відпочинок сподобався. Дякуємо Давиду, Юсуфу і Тімуру!!! Ви найкращі)))

Туры в Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре), вылет из г.Москва

19.05.2018
Стандарт

Расширенный поиск тура в Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре)>>>