: : Египет : : Шарм эль Шейх : : Rehana Royal Beach Resort & SPA 5* (Рехана Роял Бич Резорт энд СПА) Шарм эль Шейх Египет : : Отзыв 2321460 : : Туры

Отзыв на отель Rehana Royal Beach Resort & SPA 5* (Рехана Роял Бич Резорт энд СПА) Шарм эль Шейх Египет

Отзыв написал 02.09.2016.

Ми з чоловіком відпочивали 11 ночей в готелі, ну не рахуючи те що в нас вкрали 2-а дня Тобто мали прилетіти 18.08 десь приблизно о 18:00, але у Львові затримали рейс то ми прилетіли в 23:30, звичайно нас швиденько посилили до 00:00, щоб ми нічого не могли сказати що день пропав!!!!! Коли нас посиляли, по "традиції" поставили 5$, для гарантії що немер буде гарний. Але ми на наступний день зрозуміли що ті хто з нами приїхав не ставили нічого, і номера ідентичні=))) Тому "традиція" не обов'язкова!=) Отже, нас посилили в 3-ій корпус (корпусів ми нарахували десь 10), досить далеко від рицепції, але близько біля моря. Номер був на 2-му поверсі гарний чистий, кондеціонери, холодильник, телевізор і сейф були справні. Ну але нас трішки усміхнуло те, що було 2-ві кроваті!=)))) Ми з хорошим настроєм не розгубились здвинули їх разом.=) на другий день нас зібрав тур оператор А.тур (скорочую, щоб коментар не заблокували), розказав про всілякі екскурсії, які коштують мееееееееега багаацько дорого, на пляжі або на ринку біля готеля можна взяти такі ж саміекскурсії, і дайвінг із такими самими гарантіями і страховками. НА ЦЕ ОСОБЛИВО ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Доречі протягом відпочинку А.тур всіляко шукає лазівки як би видурити з нас гроші!!!!!! це мега негативно відбилось на відпочинку!!!! Їда. В готелі є декілька ресторанів в італійському та східному можна було повечеряти 1-н раз за весь відпочинок. В інші можна було ходити кожний день. Самий хороший тобто їстівний це на 2-му поверсі "Шанхай". Перший, і другий день їда була смачна, але потім коли її подавали кожний день все одну, і ту ж саму, і + прокишші помідори, і тістечка 3-х дневні з зіпсованими кремами, деякі фрукти взагалы треба було вже викинути коли вони ставились на стіл гостям готелю...... Морепродуктів можна сказати і не бачили, за 11 днів давали 2-а раз осменожки, і то з якимось мусором, та морська риба не очищена від луски!!! Ковбаса це шось із чимось, колір не їстівний а запах якоїсь хімії, ми не ризикнули за весь відпочинок її зкуштувати!! (Її доречі все сують коли бутерброди на екскурсії дають). Взагальному наші шлунки не витримали, але і українські ліки не допомагали!!!! Змушені були йти в аптеку біля готелю, купляти таблетки які коштували 6$!! Ну але це було наше спасіння!!! Після того ми їли тільки рис і курку на грилі!!!!!!! Море. Море було неперевершене, але хотілось би частіше в ньому плавати!!! Позаяк пірс на морі відкривався тільки о 10 годині зранку, коли в таку жару просинаєшся о 7-8 годині, змушені йти в хлорований басейн.!! І взагалі пірс відкривали так як рятівникам забагалось, не мають настрою закривають мають настрій відкриють!!! Я розумію було закрито коли трішки штормило, і хвилі були великі, але не 18:00 вони пірс закривали і все йдіть купатись в басейни!! А в басейни о 18:00 не дозволяли бо вони вже хімії налили!!!! Взагалі там сонечко виходить о 5:30 а заходила за гору вже 0 18:30, і ставало прохолодно!! Це принади Шарм ель Шейха!!!! Тому якщо хочете гарно засмагнути краще вставати зранку!!! Біля моря є десь 50м рифи, обов язково потрібно мати з собою спеціальне взуття. Також маска і трубка в самий раз різнобарв'я риб неперевершене!!!! Гості готелю. Для цього я виділила окремий абзац!!!! Я ніколи не була расисткою, чесно!! Дуууууууже багато арабів, нас європейців можна було на пальцях порахувати!! Вони спочатку особливо незаважали, але за 11 днів не можна було не помітити принади цього ментелітета! Араби настільки безкультурні, наглі, і просто не вистачає слів як виразити своє незадоволення!!! Вони стакани тарілки просто кидали під кустики, або ставили на підлогу тереторії готеля!! Не в ресторані а на тереторії!!! Плювали, там де відпочивають, діти прям в басейни ходили в туалет!!!! Ми це неодноразово помічали!!!! У кожній арабській сім'ї не менше 3-х і більше діте, від грудних до 14 років. Якщо приїжджали самі дівчата то араби їм проходу не давали!!!! Також нам давали карточки для пляжних рушників, але коли ми помітили що араби з ними витворяють то ми відмовились від них... Ми також помітили що сам персонал не любить їх, за те що вони роблять стільки грязі, і нагліють це просто м ягко сказано!!! Ну взагальному розкрила саму обстановку нашого відпочинку!!=) Позитивні враження залишились від поїздки в Єрусалим, і дайвінга! (ми купляли в А.тур, але потім дуже пожалкували, могли багато грошей заощадити і піти ще на інші екскурсії). P.S "коли Вас будуть вже відправляти додому, то ні в якому разі не ведіться що тільки в готелі можна обмотати харчовою плівкою ваш багаж за 4-5$, бо в аєропорті стоять рулони, їх можна брати БЕЗКОШТОВНО!!!!! В любий час дня, навіть зранку о 6-ій годині!!!!!!!!!

Расширенный поиск тура в Rehana Royal Beach Resort & SPA 5* (Рехана Роял Бич Резорт энд СПА) Шарм эль Шейх Египет>>>