: : Египет : : Хургада : : Hawaii Le Jardin Aqua Park ex Festival Le Jardin Resort 5* (Гаваи Ле Жардин) Хургада Египет : : Отзыв 2316700 : : Туры

Отзыв на отель Hawaii Le Jardin Aqua Park ex Festival Le Jardin Resort 5* (Гаваи Ле Жардин) Хургада Египет

Отзыв написал 24.08.2016.

Відпочивали з чоловіком в січні, купили тур, так як була акційна ціна і не пожаліли відпочили - супер. Звичайно, є питання до ремонту (грибок у коридорі в деяких місцях, певна неакуратність), але це більше відноситься до менталітету, тому намагались менше звертати увагу. Не сподобалось категорично - виманювання грошей, насамперед, віза за 27 доларів, а не 25! (випадково побачили, що частина людей перейшла до віконечка) але ж великій частині довелось заплатити 27 доларів та ще й неправильно давали здачу! відразу планували поїхати в Каїр та Луксор - екскурсії виявились дорогими, але ми зторгувавшись із представниками Анекс туру все-таки їх купили. І тут під час екскурсії знову нас розводять на гроші - пропонують поплавати по Нілу на катері за 5 доларів з людини, чомусь про це мова не йшла коли купувались екскурсії! відмовитись немає як, тому ще пливуть усі, гроші здають усі, начебто автобус буде довго їхати.. Попереджайте!!! самі екскурсії сподобались, не шкода грошей на них і взагалі, вражають! рекомендую поїхати усім! Хотіли поїхати в місто - запропонували нам шопінг, але по конкретних магазинах. Можу сказати однозначно - там дорожче ніж будь-де! в магазинах біля готелю та й біля пірамід виявилось все те саме дешевше!!! знову нас розвели на гроші.... Море в січні було періодично то прохолодне, то тепле, але ми плавали, також є великий басейн з підігрівом, тому з цим проблем не було) Їжа нам дууже сподобалась, були різні види м'яса, овочі, фрукти, смачна випічка, а головне, вибір серед усього цього! Тому за харчування ставимо 5 з 5) Територія - напевно, найкраще, що є в цьому готелі і чим він багатьох приваблює (і нас також)! Вона доглянута, працівники готелю, які постійно поливали усе, підрізали, прибирали просто молодці! далеко не усі готелі можуть похвалитись таким чудовим озелененням! до моря йти кілька хвилин, що дуже порадувало.. Якщо буде можливість - полетимо знову! Висновок - готель рекомендуємо, але будьте готові до мінусів, про які я написала вище.

Расширенный поиск тура в Hawaii Le Jardin Aqua Park ex Festival Le Jardin Resort 5* (Гаваи Ле Жардин) Хургада Египет>>>