: : Турция : : Белек : : Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa 5* (Порт Натуре Лакшери) : : Отзыв 2305581 : : Туры

Отзыв на отель Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa 5* (Порт Натуре Лакшери)

вылет 09 июля

Отзыв написал 10.08.2016.

Загалом готель сподобався: привабили нові, комфортні, чисті номери; зелена, доглянута територія; безліч водних горок для дітей і дорослих; близкість до пляжу; обслуговування та різноманітні смачні страви у ресторані, морозиво, солодощі у кондитерській, лаваші у шатрі, віденські вафлі у барі, печена картопля та хот доги на пляжі, всілякі холодні напої Особливо запамяталась анімація: моя 13-річна донька із задоволенням готувала піцу. Дорослі теж не сумували: займалися аеробікою, аквааеробікою, грали у волейбол та в дартс. Хочу відзначити аніматора на ім'я Бурак. Він найкращий! Дійсно майстер своєї справи!!! Тепер про мінуси готелю: прибирання у номерах (не завжди міняються рушники, невчасно поповнюється шампунь, не всі засоби для догляду, які передбачені, виставляються прибиральницями). Оскільки це готель сімейного типу, ДУЖЕ багато маленьких дітей, що створює певні незручності у ресторані, біля басейну, на пляжі та в номерах (діти турків, що жили у сусідньому номері навіть перелазили на наш балкон, коли їм заманеться). Пляж не дуже великий, море майже одразу глибоке, вода мутна. Вечірні шоу не завжди цікаві (раніше відпочивала в інших готелях, тому можу порівняти). Ведучий взагалі не сподобався. Крім того, під час шоу він переважно розмовляв турецькою, не все перекладав англійською. Цим він давав зрозуміти, що шоу в першу чергу для місцевих (серед відпочиваючих турків було більше половини), а туристи з інших країн для нього на другому плані. У період з 16.00 до 18.30 перекусити немає де. Ми приїхали в готель якраз біля 16.00 ще й дуже голодні, довелося чекати до вечері. Національна страва Туреччини, пахлава, була в обмеженій кількості в головному ресторані і не щодня (як в інших готелях). Для мене це мінус, оскільки я її дууууже люблю! Поблизу готелю є пару магазинчиків з сувенірами, аптека і будівництво. Це все. Готельний гід не володіє повною інформацією про екскурсії, що пропонує. Так, ми відвідували широко розрекламований новий Парк Легенд у готелі Ріксос. Нам гід обіцяла занурення у клітці з акулою. Вже на місці виявилося, що така можливість буде лише наступного року. Обіцяного сплавляння бурхливою річкою теж не було. Замість цього нам запропонували серфінг, але ми не змогли цим скористатися, адже готельний гід нас не попередила, що потрібно взяти з собою запасні футболки. Загальна кількість водних горок мала бути 41, насправді ми нарахували десь половину. На вході у цей парк наші речі обшукали, забрали всю Їжу і навіть воду. Отже, готель має свої переваги та недоліки. Обирати вам!

09.07.2018
Standard land view
Ультра все включено

Расширенный поиск тура в Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa 5* (Порт Натуре Лакшери)>>>