: : Египет : : Макади Бей : : Sunrise Select Royal Makadi Resort 5* (Санрайз Роял Макади) Макади Бей Египет : : Отзыв 2295300 : : Туры

Отзыв на отель Sunrise Select Royal Makadi Resort 5* (Санрайз Роял Макади) Макади Бей Египет

Отзыв написал 24.07.2016.

На відпочинок їхали ми з чоловіком та наші друзі з двома дітками: хлопчику 5, дівчинці 1,4 Почну з початку нашого приїзду. По прибутті в отель чекали з друзями майже півтори години поселення. Малишня втомилася після довго перельоту і вела себе як належить в такому віці і в такій ситуації. Як наслідок привертала увагу всіх хто знаходився у центральному корпусі. Веду це я до того, що з групи з якою ми прибули нас поселили останніми, хоч і мали звернути увагу на карапузів. Поселили нас в крайній корпус від якого було не найблище до всіх важливих точок (ресепшен, ресторан, басейни і море). Довелось повертатися в основний корпус і домовлятись про зміну кімнати. На що нам сказали, що вільних кімнат поблизу немає. Але ми не здавались і таки після 15-ти хвилинних умолянь знайшлися 2 кімнати поблище до "центру". В подальшому нашому відпочинку подібних випадків не траплялося, і це скоріш було недорозуміння, ніж закономірність)) Взагальному отель сподобався. Шматочок оазису серед пустині. Обслуговування доволі непогано. Майже весь персонал володіє кількома мовами, тому в спілкуванні проблем не було. По приїзді в номері було чисто.Але останні дні в кімнатах був помітний доволі немалий шар пилюки, хоч прибирання було щоденно. Годували до неесхочу, чи то так наша слов'янська душа не звикла собі в чомусь відмовляти))) на рахунок їжі, всього було предостатньо. Єдине, як кажуть "на смак і колір всі олівці різні". Комусь подобалась риба запечена на кострі, а хтось на неї дивитись не міг)))Дуже сподобався пляж. Є пологий захід в море, що дуже добре для малечі, а також є участок з більш глибшим дном, різнокольоровими коралами та морськими жителями для любителів попірнати з ластами. Окремо хочеться відмітити команду аніматорів! Вони просто молодці! Кожний день влаштовували кучу розваг: аква-айробіка, волейбол, танець живота, гімнастика....Все що душа зажадає) Щовечора обов'язково нове шоу). Скучати не давали. Цілком можливо при наступні найшій подорожує в Єгипет, виберемо саме цей отель.

Расширенный поиск тура в Sunrise Select Royal Makadi Resort 5* (Санрайз Роял Макади) Макади Бей Египет>>>