: : Турция : : Сиде : : Otium Hotel Seven Seas 5* (Отиум Севен Сиз) Сиде Турция : : Отзыв 2289480 : : Туры

Отзыв на отель Otium Hotel Seven Seas 5* (Отиум Севен Сиз) Сиде Турция

Отзыв написал 13.07.2016.

Всім привіт Відпочивали в готелі в період з 27.06 до 05.07.2016 року. Готель дуже сподобався, в Туреччині -1-ий раз. Готель ідеально підходить для спокійного відпочинку з сім'єю і дітьми. Розмістили нас протягом 15 хвилин. Номер зручний і чистий. Територія готелю дуже красива, чиста і доглянута. Великий і просторий пляж, достатня кількість шезлонгів і в тіні, і на сонці; дуже красива берегова лінія, м'який і чистий пісочок. Вхід в море не зовсім зручний через великі каміння, але можна знайти місце, де вхід пологий і зручний. Харчування характерно для готелів Туреччини, все смачно, якісно і досить різноманітно. Крім основного ресторану, перекусити можна в снек-барі на пляжі, там же можна поїсти фрукти і морозиво. Дуже привітний і доброзичливий персонал. Ну і, звичайно, анімаційна команда готелю заслуговує найвищої похвали. Дівчата з міні-клубу, Таня і Христина, анімаційні команда - Сой, Руслана, Юлія, Чарі, Ерхан, Аліш, Саша- великі розумнички; хлопці дуже доброзичливі, ввічливі, ненав'язливі. Окремо великі спасибі Алішу і Саші - хлопці просто молодці-дружелюбні, привітні, вміло знаходять спільну мову з людьми-ми дуже за Вами скучаємо!!! Спасибі вам за те, що зробили наш відпочинок таким приємним і незабутнім !!! Це один з небагатьох готелів, в який хочеться повернутися!

Расширенный поиск тура в Otium Hotel Seven Seas 5* (Отиум Севен Сиз) Сиде Турция>>>