: : Турция : : Алания : : Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре) : : Отзыв 2288941 : : Туры

Отзыв на отель Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре)

вылет 19 мая

Отзыв написал 12.07.2016.

Вибирали готель дуже довго, дуже сподобався по фото саме цей! Але приїхавши ми були розчаровані!!!!😠😠😠 Та половина готелю, фото якого ми бачили була продана, і турагенство про це не знало!!! 4* зірки там і рядом не було, готель тяне на 2* максимум!!!! Маленькі номери (конурки), територія така маленька що всім відпочиваючим не було де повернутися!!!! Басейн- калюжа!!! По фото їжа була просто захват, а їли ми макарони, сосиски і салати з помідорів огірків(((( Анімації нуль.....одного разу головному анімітору забажалось подивитись футбол на великому екрані біля басейну, а коли попросили музику то у відповідь почули тільки сварки і фразу" какие гости татой и отель"!!!! Це було дуже принизливо!!!!!! Зплюсів можу сказати одне, море недалеко 50 метрів, дівчата офіціанти дуже привітні і гарна компанія яку ми зустріли, без них там можна було зійти з розуму!!!!!

Туры в Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре), вылет из г.Москва

19.05.2018
Стандарт

Расширенный поиск тура в Xeno Club Mare ex Porto Azzurro 4* (Ксено Клуб Маре)>>>