: : Турция : : Кемер : : Larissa Phaselis Princess Resort ex Zen Phaselis Princess Resort 5* (Лариса Фазелис Принцесс) : : Отзыв 2286941 : : Туры

Отзыв на отель Larissa Phaselis Princess Resort ex Zen Phaselis Princess Resort 5* (Лариса Фазелис Принцесс)

Отзыв написал 08.07.2016.

Відпочивала з трирічною дитиноюОператор пегас.Приїхали в готель 15.30 відразу дали нам номер-ЖАХ-самий останній на першому поверсі,стіни поцвилі,чомусь трьохмісний,на балкон двері не закриваються.Але за 10$ на рецепції мені номер відразу поміняли на двомісний на 5 поверсі.Тут трохи веселіше-вид на басейн з горками,чистий,сантехніка працює але стара як моя бабця,тут ми осіли.Так як з дороги замучені в перший день все було ок.,але на наступну ніч при жарі 45 градусів вияснилось що не працює кондиціонер.Це просто сауна без виходу.Спали на балконі але тут теж невесело-гримить музика до 3 ночі.На 8 день нашого відпочинку температура знизилась до 24 і запрацював кондиціонер.З позитивного тут величезна зелена територія є де заховатись від сонця та надзвичайно чисте море.Харчування нам вистачало всього але ми не вибагливі.Пляж брудний.готель брудний.прибирають номера так що я їх би позвільняла зразу а на дитячому майданчику всі 14 днів що ми були стояли брудні тарілки які хтось із українських гостей залишив після трапези. Одним словом ніяка це не 5-ка.Не їдьте сюди.

Расширенный поиск тура в Larissa Phaselis Princess Resort ex Zen Phaselis Princess Resort 5* (Лариса Фазелис Принцесс)>>>