: : Турция : : Белек : : Limak Arcadia Golf & Sport Resort 5* (Лимак Аркадия Гольф Спорт) Белек Турция : : Отзыв 2277510 : : Туры

Отзыв на отель Limak Arcadia Golf & Sport Resort 5* (Лимак Аркадия Гольф Спорт) Белек Турция

Отзыв написал 21.06.2016.

Відпочивали 8-18.06.16. сім"єю з дітками (5 і 8р.) та ще й з друзями, теж сім"я з дітьми (10 і 17р.). Сподобалось усім! Усе розташовано у готелі зручно і продумано, територія велика, але дуже компактна. Вся територія дуже доглянута і зелена. Заселення було швидким і приємним. Поселили в корпусі N4, рекомендую, там оновлені, великі (більші ніж в осн.корпусі) номери. Персонал дуже ввічливий, не заглядає в кишеню за чайовими. Прибирання на хорошому рівні. Пару раз робили нам компліменти у номер у вигляді фруктів і вина. Харчування якісне, але хотілося більшого різноманіття у морепродуктах (риба 3-4 сортів, соте з морепродуктів були, але хотілося більше суші, омарів, криветок) і фруктах (полуниця, черешня, кавун, диня, персики, яблука, сливи, банани були, хотілося інжиру, фініків, винограду, але то може "забаганки"?) Дуже дітям сподобався міні-клуб. При знайомстві діткам подарували гарні подарунки, і щодня, навіть, якщо вони були у клубі лише пару годин, вони виходили з масою позитивних вражень і маленькими подаруночками (браслетики, кіндери, тістечка, м"які іграшки). Програма там дуже цікава: пекли і тістечка, і піцу, шукали скарби, як пірати, гралися в індіанців, приймали участь у різних змаганнях і естафетах, і т.п. Велика подяка аніматору Насті, Ліліі і Олі!!! Пляж широкий, лежаків вистачало, лежаки під тентами, захід у море хороший, каменів немає (даремно везли спецвзуття). Також на пляжі є пірс, на якому дуже приємно: є лежанки, холодильник з водичкою, душ. Активні розваги є в повному обсязі: аквааєробіка у морі, боча, волейбол, водне поло, зумба та ін. Дискотека кожен вечір у барі на пляжі до 2 ночі, у номерах її не чутно взагалі. Основний контингент: німці, голландці, ін. європейці, українці і білоруси. Що не сподобалось: занадто високі ціни на приватну фотосесію і з TV каналів є лише Інтер і К1 - не було що дивитись.... Загалом відпочинок у нас вдався! Готель заслуговує 5*. Гарного всім відпочинку, надіюсь інфо вище пригодиться:))

24.12.2016
Roh (run of the house)
* доп. оплачивается топливный сбор от 40р./чел

Расширенный поиск тура в Limak Arcadia Golf & Sport Resort 5* (Лимак Аркадия Гольф Спорт) Белек Турция>>>