: : Египет : : Шарм эль Шейх : : Редженси Шарм Египет Шарм эль Шейх : : Отзыв 1917304 : : Туры

Отзыв на отель Редженси Шарм Египет Шарм эль Шейх

Отзыв написал 30.01.2015.

Готель поганий(
Відпочивали з хлопцем в цьому готелі в липні 2014 року. Приїхали в готель о 1 годині ночі, заселили нас одразу. Тільки зайшовши в номер відчули жахливий запах...запах каналізації(( Довелось використати пів флакона моїх парфумів, щоб якось "перебити аромат"! Сам номер доволі просторий, але меблі "радянського" типу і брудно. Склалось враження, що попередні відпочивальники з їхали тільки що і ніхто після них не прибрав!! Нам здавалось, що всі навколо вимерли, бо ми були чи не єдиними відпочивальниками в готелі!

До моря іти хвилин 30. Кожного ранку з готелю відпочивальників довозять до пляжу. Сам пляж сподобався, море досить чисте.

Харчування дуже погане! Ми не гурмани і особливо не перебираємо їжею, але всі 11 днів їсти на вечерю рис, то вже занадто( Повернувшись додому на рис не могли дивитись..Кожного ранку на сніданок отримували омлет, шматочок сиру фета і сік, чай чи каву.

Ми намагались постійно гуляти, їздили на екскурсії- словом намагались якомога менше часу знаходитись в готелі( Тому якщо не враховувати всього вищесказаного подорож наша вдалась)

Моя порада людям, які планують відпочити в Єгипет....Краще трохи переплатіть але візьміть готель 4 чи 5 зірок. Цей готель я не рекомендую, краще не псуйте собі відпочинок!!!

Туры в Редженси Шарм Египет Шарм эль Шейх, вылет из г.Москва

Расширенный поиск тура в Редженси Шарм Египет Шарм эль Шейх>>>