: : Египет : : Хургада : : Sindbad Aqua Hotel 4*+ (Синдбад Аква) : : Отзыв 1916751 : : Туры

Отзыв на отель Sindbad Aqua Hotel 4*+ (Синдбад Аква)

Отзыв написал 27.01.2015.

Були в готелі в січні 2015 року. Підвела лише погода, в принципі. Все решту було дуже добре.
Харчування в готелі хороше. Є безліч ресторанів, з яких можна вибрати. Найбільше сподобався ресторан La Marche біля пляжу, біля басейнів. Там найкращий вибір продуктів. З алкоголю пили місцеве вино і пиво. Можна попасти на непогане вино, так що не бійтеся замовляти. Є біле, червоне і навіть рожеве.
Анімація непогана, але зовсім не потішило шоу мильних бульок. На сцені просто стояв чоловік, який дув мильні бульбашки. Це і все, в принципі. :)
Дуже хороше обслуговування. Видно, що персонал готелю надзвичайно любить дітей і завжди з ними грається і жартує. Персонал готелю грощей не просить, за виключенням лише прибиральників, які можуть натякати на чайові. Це не дуже сподобалося.
Аквапарк був, але, в принципі, нічого особливого. Лише 7 гірок. Втім, на нимх ніколи не було черг, що не може не тішити.
Територія готелю чиста, завжди прибирається. Лежаки на пляжі завжди були. Один із недоліків - це душова кабіна у кімнаті. Дуже вже маленька і потребує ремонту. Але це не заважає насолоджуватись відпочинком!
Загалом готель раджу!

Туры в Sindbad Aqua Hotel 4*+ (Синдбад Аква), вылет из г.Москва