: : Турция : : Кемер : : Кемер Novia White Lilyum 4*+ : : Отзыв 1911585 : : Туры

Отзыв на отель Кемер Novia White Lilyum 4*+

вылет 28 апреля

Отзыв написал 14.01.2015.

Склалось враження, що це якась лікарня, всі хворіли, кашляли(плювались( можливо саме це і псувало нам відпочинок. але дуже багато відпочиваючих хворіли, та і ми всі запаси наших аптечок використали(
номер був порівняно чистий, іноді навіть з одіяла викладали хвильку) але то було раз, чи два,
Екскурсії в отелі не замовляли, бо дешевше на вулиці замовити, та і там добре можна торгуватись.
кухня: одноманітна іжа, гриль- мясо постійно засмажували до чорноти( дуже солена риба( мало було пахлави, може 2 рази за тиждень, асортимент в барі дуже малий( навіть нічого не хотілось пити( мабуть чаю та кави було випито більше ніж чогось алкогольного, для "все включено це погано)))" сок- розбавлене "ЮПІ" (може памятає хто колись таке було, пакетик порошку на відро води)))).
дуже гарний був вид з вікна, Гори, та сусідній готель де завжди була весела анімація)))
посели нас нормально, через 10 хв. після нашого приїзду, без доплат, номер хороший був, )
\wi-fi лише на 1 поверсі.

Туры в Кемер Novia White Lilyum 4*+, вылет из г.Москва

28.04.2017