: : Турция : : Алания : : Алара Парк Резиденс 5* Алания : : Отзыв 1907927 : : Туры

Отзыв на отель Алара Парк Резиденс 5* Алания

Отзыв написал 03.01.2015.

Відпочивала цим літом, розповім все з початку.Від аеропорту їхати годину чи дві, довго, але дуже цікаво за цей час розглядати місцевість. Коли ми приїхали,ми дуже довго чекали коли нас поселять в кімнату, але не даремно, нам дали кімнату з видом на море.В кімнаті все дуже красиво, є телевізор,але його вмикали досить рідко.Прибирання кожен день. Несподобалися дискотеки, на території отелю є диско клуб,але він розташований під землею, тому там дуже сиро. Напої в клубі безкоштовні. Вай фай є тільки на рецепції, не дуже швидкий,і більше 25 користувачів не підключає,тому потрібно приходити або вночі, або вдень коли всі відпочивають на пляжі. Їжа більш менш смачна, але дуже великі черги. Великий мінус шо в басейні дуже багато хлорки, у мене деякий час була алергія. Дуже хороша розважальна програма,аніматори постійно запрошують. Пляж дуже маленький,тому коли ти приходиш зранку можеш не знайти собі місця,біля басейну теж. Красивий міський пляж, потрібно пройти до нього 5 хвилин,там можна подивитися красиві морські глибини.
Висновик:в цілому я можу сказати що незважаючи на всі мінуси, мені дуже сподобався відпочинок,головне взяти з собою гарний настрій

Туры в Алара Парк Резиденс 5* Алания, вылет из г.Москва

Расширенный поиск тура в Алара Парк Резиденс 5* Алания>>>