: : Египет : : Сома Бей : : Amwaj Blue Beach Resort & Spa Abu Soma 5* (Амвей Блю Бич Резорт) Сома Бей Египет : : Отзыв 1886780 : : Туры

Отзыв на отель Amwaj Blue Beach Resort & Spa Abu Soma 5* (Амвей Блю Бич Резорт) Сома Бей Египет

Отзыв написал 14.11.2014.

Відпочинок тривав з 19.10-26.10.Ми приїхали в готель близько 19 год вечора,відразу віддали документи на заселлення,а тим часом нам наділи браслети і відправили в ресторан на вечерю.Коли ми повечеряли,нас вже заселили,показали наш номер.Нічого не доплачували!!!Персонал в готелі добрий,якщо щось цікавить все підскажуть і розкажуть.Номер у нас був 2330 на 4 поверсі з виглядом на сад і басейн.У номері чисто та затишно,все працювало,кожного дня прибирання.Ахмед добросовісно виконував свою роботу.Якщо ви хочете щоб вам змінили рушники або постіль,просто покладіть їх на підлогу і вам замінять на чисті.Як ви відноситесь до людей,так і вони будуть відноситись до вас.У нас постійно перепитували чи все добре з пошмішкою на обличчі )
Щодо харчування,то не вірте що будете голодними,вибір є і чималий.Я дуже перебірлива щодо їжі,але саме у цієму готелі смакувала багатьма стравами.Готують смачно і багато,є дієтичне харчування.Була здивована,що у стравах були відсутні єгипетські спеції(були у Єгипті 3 раз і у всіх готелях страви з специфічним запахом або смаком від тих спецій),тому смак майже такий як у нас.У ресторані влаштовують тематичні вечері,італійська та єгипетська,інтернаціональна кухня.Дуже багато фруктів було апельсини,грейфрукти,манго,гуава,гранати,банани,яблука,фінікі та диня.У перший вечір нас зустріла офіціант,знайшла нам столик та принесла напої,а потім ми вже самі себе обслуговували).Ящо було потрібно допомагали і жодного разу з 8 днів не чула хамства,ніхто нікого не ігнорував та постійно посміхались.Приборів та мисок вистачало!Черги були,але тільки за омлетом( на сніданок) та м"ясом (на обід та вечерю).Відповідно черги будуть,тому що готується все перед вами,ви бачите процес приготування і відразу гаряче споживаєте.Не хочете стояти,ніхто ж не заставляє,крім того є ще досить великий вибір страв,які можна без черги взяти.Шеф повар Алі,гарний високий чоловік,ходив по залі та цікавився чи все влаштовує та чи подобається).На території є 3 ресторани аля-карт.
Територія готелю маленька,але має дуже гарний сад.Готель красивий,дуже багото зелені,різновидів пальм та кактусів ,все акуратно.Знайшли навіть дерево гранату та фінікові пальми.Аніматори не дадуть засумувати,постійні розваги вдень та по вечорам.Поло,водна аеробіка,волейбол,зарядка і т.д
Море чудове,не дивлячись на відливи і приливи.Купались з понтона,море доречі там тепліше,ніж якщо з берега заходити,за рахунок коралів ) Плавали з маскою,підводний світ червоного моря різноманітний.Багото різноманітних рибок та корал .Бачили також ската та восминіжку.
Величезне спасибі за гарний відпочинок всьому персоналу готелю Amwaj!!! Особлива подяка Аделю(Ahmed Adel),що працює на рецепшені,відповідальний та чемний хлопчина,приємно було спілкуватись! .Хороший готель-хороший персонал ))

Расширенный поиск тура в Amwaj Blue Beach Resort & Spa Abu Soma 5* (Амвей Блю Бич Резорт) Сома Бей Египет>>>