: : Египет : : Шарм эль Шейх : : Шарм эль Шейх Island View Resort Sharm el Sheikh 5* : : Отзыв 1847185 : : Туры

Отзыв на отель Шарм эль Шейх Island View Resort Sharm el Sheikh 5*

Отзыв написал 14.09.2014.

Відпочивали ми з 24 серпня по 1 вересня
Загальне враження - гарне місце,гарна територія готелю,супер те,що близько площа Soho,але саме головне,що море дуже близько і там неймовірно красиві коралові рифи з дуже красивими рибками.5++++
Номери-старі меблі,жахливий кондиціонер,який гудів як дурний,в номері немає тапок для гостей і найгірше-це холодильник посеред кімнати (і це в 5 зірковому готелі???).
Ми на рецепції сказали,що ми молодята і чекали якогось сюрпризу,але так і не дочекалися за 7 днів. Тому за це можу поставити лише 2 бали(за номери і сервіс)
Обслуговування-персонал є різний -є дуже класні офіціанти,повари,бармени,кальянщики,але були і такі,які трохи лякали.4 бали
Харчування - головний ресторан класний,смачно готують,вибір великий всього чого захочеш.Ми ще відвідували Італійський ресторан,Барбекю та Рибний ресторан-все дуже класно,дуже смачно і сервіс чудовий.Найбільше сподобався Італійський ресторан.5+++
Чистота-готель постійно чистять,миють вимивають-це великий плюс.5+
Ну я саме приємне -це аніматори!!!Це люди ,які роблять відпочинок приємним і веселим.Особливо хочу відзничити Аліну,Ямайку та Аню(особлива подяка за ранковий стрейчінг!!!)Ви реально найкращі!!!Всього самого найкращого!!!5+++

Туры в Шарм эль Шейх Island View Resort Sharm el Sheikh 5*, вылет из г.Москва

Расширенный поиск тура в Шарм эль Шейх Island View Resort Sharm el Sheikh 5*>>>