: : Египет : : Шарм эль Шейх : : Island View Resort Sharm el Sheikh 5* (Айленд Вью) : : Отзыв 1847101 : : Туры

Отзыв на отель Island View Resort Sharm el Sheikh 5* (Айленд Вью)

Отзыв написал 13.09.2014.

Відпочивала в Island View Resort з 0109.2014 - 08.09.2014року, разом з подружкою!!!
Почну з того, що не зважаючи на недоліки готелю, ми повернулися додому задоволені, відихнувші, загорівші і з приємними враженнями.
По поводу готелю, багато де відпочивала і можу з певненістю сказати, що він не тягне на п'яти зірковий. Мінус його в тому, що кімнати старі і потребують ремонту, проте кімнату прибирали добросовісно. І зважаючи на те, що ми приїхали на сонці грітися, а не в кімнаті сидіти, нас це особо не розстроїло.
Також не сподобалося харчування, воно було одноманітним, фруктів взагалі не було ( не считаючи апельсин, зелених фініків і маринованих динь((.. ) Проте є плюс, не поправилися))) Варто замітити, що їжі хватало, мужчини голодні не залишуться.
Раджу відвідати італьянський ресторан, хороша атмосфера, персонал, холодне вино...))
Територія готелю, досить велика, зелена, не відчувається накопичення людей.
Червоне море дуже гарне, але беріть з собою обов'язково маски, так ви зможете побачити всю його красоту..
Сподобався персонал на барах біля басейнів, привітні, не нав'яжчиві, що не можу сказати про барменів на пляжі ( їм би привітність не помішала).
Хочу відмітити хлопчика, який стоїть на видачі пляжних полотенець біля першого басейну, такий лапочка!!!
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ АНІМАЦІЙНІЙ ГРУПІ, в них скільки позитивної енергетики, цілий день розважали і дорослих і маленьких відпочиваючих.. Не зважаючи на те, що нас поїхало двоє, скучати нам не доводилося....)) Також була різноманітна вечірня програма і нічний виїзд на дискотеку...
ВІДПОЧИЛИ КРУТО!!!
СПАСИБІ АННІ, КСЮШІ, АЛІНІ І НАСТІ !!!

Туры в Island View Resort Sharm el Sheikh 5* (Айленд Вью), вылет из г.Москва

Расширенный поиск тура в Island View Resort Sharm el Sheikh 5* (Айленд Вью)>>>